Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Molim info, ako neko zna, dali postoji konacno neka aplikacija za iptv liste za samsung tv tizen koja moze primiti liste sa url i mac adresama
Za URL imaš ih poprilično, što onih koje se plaćaju što besplatnih. Za player za MAC već sam ti odgovorio.
Od aplikacija za URL imaš npr. ove koje se plaćaju: BayTV, IBO Player, Masa Player, Nanomid (daju 7 dana besplatno) i ove besplatne: OTT Player, Home IPTV, Room IPTV, Duplecast IPTV, Don TV.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Za URL imaš ih poprilično, što onih koje se plaćaju što besplatnih. Za player za MAC već sam ti odgovorio.
Od aplikacija za URL imaš npr. ove koje se plaćaju: BayTV, IBO Player, Masa Player, Nanomid (daju 7 dana besplatno) i ove besplatne: OTT Player, Home IPTV, Room IPTV, Duplecast IPTV, Don TV.
Sta nije neka fora s ovom app sto on kaže smart stb da se otkčjuča ako platiš i onda možeš mjenjati mac
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Sta nije neka fora s ovom app sto on kaže smart stb da se otkčjuča ako platiš i onda možeš mjenjati mac
Mislim da ne može. Koliko znam aktivacijom dobiješ virtualni MAC tipa 00:1A:79: (ne koristi se MAC od TV-a, ispravak na moj prethodni post) nakon čega taj MAC daš svome davatelju usluge da bi dobio listu, što znači da lista treba biti plaćena, ne možeš ubacit drugi MAC. Neka me netko ispravi ako nisam u pravu.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Mislim da ne može. Koliko znam aktivacijom dobiješ virtualni MAC tipa 00:1A:79: (ne koristi se MAC od TV-a, ispravak na moj prethodni post) nakon čega taj MAC daš svome davatelju usluge da bi dobio listu, što znači da lista treba biti plaćena, ne možeš ubacit drugi MAC. Neka me netko ispravi ako nisam u pravu.
Ka sam imao par dana tu app čisto da vidim sta je to i odmah prije plaćanja sam imao taj virtualni mac.. Jbg nisam je platio da bi znao sta se promjeni.. Neki su izjavili da onda možeš mjenjati mac ali ja neznam..
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
Ka sam imao par dana tu app čisto da vidim sta je to i odmah prije plaćanja sam imao taj virtualni mac.. Jbg nisam je platio da bi znao sta se promjeni.. Neki su izjavili da onda možeš mjenjati mac ali ja neznam..
Definitivno ne moze, iso na sajt i pogledao, ne mozes staviti scoj mac
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Kupis si ovako nesta

Pogledajte prilog 154378

I instaliras si po zelji kao npr

StbEmu (Pro)
IPTV Smarters (Pro)
OTT Navigator
IPTV Extrema (Pro)
TiviMate
IPTV Stalker Player

Imam ih instalirane ... stavljaj sta zelis neces se pokajati... ;)

Pozdrav
Ali kolega @kv99 pita za Samsung Tizen. Koliko znam Amazon FireTV stick ne možeš ubosti u Samsung TV.
Ispravi me ako griješim.
Edit: Evo provjerio i izgleda ipak može i na Samsung Tizen.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259

How to install Android app on Tizen OS​

  1. First of all, launch Tizen store on your Tizen device.
  2. Now, search for ACL for Tizen and download and install this application.
  3. Now launch the application and then go to settings and then tap on enabled. Now the basic settings have been done.

Installaion of Android app:​

Now navigate to Tizen store and download your favorite app like WhatsApp or Facebook and then install the app as usual.

The above the guide is 100% working on all Tizen OS devices. Now, you can install popular android applications like messanger.


I hope that the above step by step guide helped you to sort out of your problem of installing android application on your tizen device.
 
Natrag
Top