Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Kako rekoh momci, pokrenite to u Power Shell, on ne zatvori prozor nakon zaustavljanja skripte pa mozete procitati sta je "zulja".

Ah da, vrlo bitna stvar kod instalacije pythona, obavezno odabrati custom install i staviti kvacicu na ono: Add python to path inace ga sistem ne moze pronaci pa dzaba krecite.

Btw, Feyzo vas je sve zarazio sa zmijurinom, hehe. :beee: :beee:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
velika zajebancija sad sam turio i py2.7.18/64, sve je isto, pri instalaciji sam poslušao kljukija entire feature na disk ,i ništa, jebeš to nema Saletovog GUI-a na belom svetu, al kopat ću ja i ovako neuk,sad jedan ladan viskić, pa dalje?
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Kako rekoh momci, pokrenite to u Power Shell, on ne zatvori prozor nakon zaustavljanja skripte pa mozete procitati sta je "zulja".

Ah da, vrlo bitna stvar kod instalacije pythona, obavezno odabrati custom install i staviti kvacicu na ono: Add python to path inace ga sistem ne moze pronaci pa dzaba krecite.

Btw, Feyzo vas je sve zarazio sa zmijurinom, hehe. :beee: :beee:
Imenjače popravi onaj config maker za predator, i pošalji jedan,poslat ću Ti Čivas lekoviti (dao mi doktor):mig:
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Python je je...no prosirenje osnovnih dos komandi, ako ga se pravilno instalira nema nikakvih problema.
E sad, Feyzo je napisao skriptu za rad na androidu pa kad je pokrecete na win pravi probleme sa androidhelper. Treba izbaciti referencu na to i sve radi ko beba. :beee:
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
velika zajebancija sad sam turio i py2.7.18/64, sve je isto, pri instalaciji sam poslušao kljukija entire feature na disk ,i ništa, jebeš to nema Saletovog GUI-a na belom svetu, al kopat ću ja i ovako neuk,sad jedan ladan viskić, pa dalje?
Tako sam ja čačkao, stavi onu verziju, stavi ovu verziju. Na kraju ga više nisam mogao deinstalirat uopće i morao rušit windowse.
Sad sam hvala bogu sve napravio i podesio.. Samo kod mene nijr u pitanju bila ova za android već nešto drugo.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Bice da si nesto gadno zajeb'o, zmijurina je u osnovi pussy smoke za koristiti.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
pa i ja trpam u win. tako mi je rečeno ,samo dvoklik i fiju, al za malo,interesantno niko od znalacane diskutuje info na cmd -, iako sam ga turio, mogu dodati i log ali niko neće da se bakće,sve razbiram
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
a - kad nesto ne radi treba reci sta ne radi, jbg niko nije Vidoviti Milan da zna koja skripta je u pitanju.
b - skripte se mogu pokrenuti ne samo na dvoklik nego i upisivanjem: python imeskripte.py u Power Shell, onda vidis zasto je stala.
Tek tada se moze donijeti neki relevantan sud o tome, jbg.

Zaboravih c jbg, python skripte se vrlo jednostavno pretvaraju u win exe fajl, onda ti se zivo je.... za koju verziju su pisane.
 
Natrag
Top