Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
28.10.2020
Poruka
33
Postoji li m3u lista arenama premium u stvarnom FHD i koja bi to lista bila? ako moze odgovor na PP da znam sta da trazim. Ovo sto sam imao do sad neda se gledati.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Koji je ono program kad imamo jedan naziv liste.. Npr etno selo, pa želimo vidjeti koje još nazive koristi ista lista.?
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
poz.... čuo sam da ima neki bat file , nešto slično kao stari losmijev skener, koji vadi višekonekcijske liste za par minuta . iz xc.
jel mi voljan netko to poslati? mogu i ja nešto interesatno vratit za uslugu.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
poz.... čuo sam da ima neki bat file , nešto slično kao stari losmijev skener, koji vadi višekonekcijske liste za par minuta . iz xc.
jel mi voljan netko to poslati? mogu i ja nešto interesatno vratit za uslugu.
To je pomeno Boki u jednom trenutku. Ne verujem da ce ubrzo to izac iz VIP-a. Mozda cak ni svi iz VIP-a nemaju dostup do njega.
 
Učlanjen(a)
20.09.2012
Poruka
92
To je pomeno Boki u jednom trenutku. Ne verujem da ce ubrzo to izac iz VIP-a. Mozda cak ni svi iz VIP-a nemaju dostup do njega.
Ma ne ložite se na te skripte, to slušam već 2 meseca. Ima nešto al to su ipak atack na panel. Skenirajte onoliko koliko vam treba, ima alata dovoljno. A magični skener da izvadi šta vi zamislite nema ni u filmovima.
 
Natrag
Top