Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
164
Moze li neko da odgovori kako bi mogao koristiti catchup na listama na tivimate i ott navigator.Hvala
 
Učlanjen(a)
02.07.2019
Poruka
128
Na ott navigator ako pored imena kanala ima satic sa strelicom unazad taj kanal ima mogucnost vracanja i to radi ali po satnici sa epg tako da nije bas precizno
a na tivimate nisam probao.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
164
Molim ako neko zna (a na forumu ima puno njih koji znaju i pomazu, hvala svima) kako na android box xiaomi mi box 4s (4k), da prosirim memoriju za aplikacije.Box ima 8GB, od toga malo ostaje za aplikacije.Stavio sam usb 32 GB i formatirao ga i file explorer u boxu ga vidi i cita i kaze da je 32GB, ali ne mogu da instaliram na njega nista, niti da premestim vec instalirane iptv aplikacije na usb memoriju.Usb je formatiran kao 32 fat, kao sto se trazi. Sigurno negde u proceduri gresim, trazio sam na netu ali nisam nasao nista valjano da mi moze pomoci.Ako se tema spamuje molio bih ako moze info na PM, Hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
20.09.2012
Poruka
90
Molim ako neko zna (a na forumu ima puno njih koji znaju i pomazu, hvala svima) kako na android box xiaomi mi box 4s (4k), da prosirim memoriju za aplikacije.Box ima 8GB, od toga malo ostaje za aplikacije.Stavio sam usb 32 GB i formatirao ga i file explorer u boxu ga vidi i cita i kaze da je 32GB, ali ne mogu da instaliram na njega nista, niti da premestim vec instalirane iptv aplikacije na usb memoriju.Usb je formatiran kao 32 fat, kao sto se trazi. Sigurno negde u proceduri gresim, trazio sam na netu ali nisam nasao nista valjano da mi moze pomoci.Ako se tema spamuje molio bih ako moze info na PM, Hvala unapred.
imaš onu malu apk link to sd, probaj. Staviš apk gde ti ponudi a posle premesti instalaciju. Ja to sa mobilnim radio, tako da nisam siguran... al probaj.
 
Natrag
Top