Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
pozdrav.. imam jednu malu skripticu. recimo imate veliki text dokument sa raznim stvarima i sve kopirate i bacite u njega i on pokupi sve macove.
zove se MAC EXTRATOR. E sada problem mi radi sto sta god ja ubacio on mi sve pretvori u velika slova. dali se može to riješit ili možda postoji novija verzija koja razlikuje mala i velika slova.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
pozdrav.. imam jednu malu skripticu. recimo imate veliki text dokument sa raznim stvarima i sve kopirate i bacite u njega i on pokupi sve macove.
zove se MAC EXTRATOR. E sada problem mi radi sto sta god ja ubacio on mi sve pretvori u velika slova. dali se može to riješit ili možda postoji novija verzija koja razlikuje mala i velika slova.
@dux4 je li misliš da ima razlike da li su mala slova, velika i mala kombinirano ili samo velika.
Ja koliko znam to nema veze. Npr. kod moga Smart TV-a MAC je kombinacija malih slova i brojeva i kad ubacujem listu preko portala za jedan player on mi ta mala slova automatski pretvori u velika i sve uredno radi.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
nebi bezveze pisao ima i te kako veze,
imaš lista koje sadrže mac a pola maca je veliko pola malo i neće ti radit drugaćije .. u panelu se jasno vidi. nar 00:1a:79:AA:c1:DD. I Točno tako mora biti.
to što ti kažeš da nema veze to stoji za ministra stalker_portale . tamo nema veze ali vjeruj mi da ima veze kod nekih servera. i sad ako kupiš makove mora da se razlikuje mala i velika slova. ima svssta, svakako su se počeli štitit
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
pozdrav.. imam jednu malu skripticu. recimo imate veliki text dokument sa raznim stvarima i sve kopirate i bacite u njega i on pokupi sve macove.
zove se MAC EXTRATOR. E sada problem mi radi sto sta god ja ubacio on mi sve pretvori u velika slova. dali se može to riješit ili možda postoji novija verzija koja razlikuje mala i velika slova.
moze nesto ovako TextExtractor
 

Prilozi

  • TextExtractor.zip
    125,1 KB · Pregleda: 138
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
nebi bezveze pisao ima i te kako veze,
imaš lista koje sadrže mac a pola maca je veliko pola malo i neće ti radit drugaćije .. u panelu se jasno vidi. nar 00:1a:79:AA:c1:DD. I Točno tako mora biti.
to što ti kažeš da nema veze to stoji za ministra stalker_portale . tamo nema veze ali vjeruj mi da ima veze kod nekih servera. i sad ako kupiš makove mora da se razlikuje mala i velika slova. ima svssta, svakako su se počeli štitit
hvala,@dux4 na ovoj korisnoj info,zaista je moguće da su se sad gazde i na taj način dosjetile da se zaštite ali ne kontam dalje.ako ja imam neku listu dobivenih MAC sa svim generalijama(url,portal,vpn,gangre)i hoću samo da iz tog teksta izvadim samo MAC-ove onda je ova saletova script ko grom.kad u neki player ubacujem portal i MAC naravno da ću sa copy-paste unijeti tačno kako piše.ali barem ja ne znam da li postoji mogućnost da tom kombinacijom velika-mala slova napravim i combo.ja imam jednu pyton script za skeniranje gdje je zaista format 00:1A:79:aa:bb:cc(na primjer)a moja combo list ima ili velika ili mala slova ali nemam tako kombinovanu.e tu ne kontam.kako da napravim combo ako je kombinacija kao u primjeru ili da bude obrnuto:00:1a:79:AA:BB:CC.ili da očekujem da će ova saletova scrpit sama"odraditi posao"i prepoznati pravi MAC da bi fercerao u playeru.
 
Učlanjen(a)
05.11.2020
Poruka
144
Zdravo svima.
Imam novi LG sa WebOS. Pa sad ko moze mi dati link ili uputstvo koju free app da koristim. I link sa exyu kanale.
Na TV androidu vec znam i super radi, ali ovaj me webos osakatio skroz.
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
hvala,@dux4 na ovoj korisnoj info,zaista je moguće da su se sad gazde i na taj način dosjetile da se zaštite ali ne kontam dalje.ako ja imam neku listu dobivenih MAC sa svim generalijama(url,portal,vpn,gangre)i hoću samo da iz tog teksta izvadim samo MAC-ove onda je ova saletova script ko grom.kad u neki player ubacujem portal i MAC naravno da ću sa copy-paste unijeti tačno kako piše.ali barem ja ne znam da li postoji mogućnost da tom kombinacijom velika-mala slova napravim i combo.ja imam jednu pyton script za skeniranje gdje je zaista format 00:1A:79:aa:bb:cc(na primjer)a moja combo list ima ili velika ili mala slova ali nemam tako kombinovanu.e tu ne kontam.kako da napravim combo ako je kombinacija kao u primjeru ili da bude obrnuto:00:1a:79:AA:BB:CC.ili da očekujem da će ova saletova scrpit sama"odraditi posao"i prepoznati pravi MAC da bi fercerao u playeru.
E, nemožeš ti znati koje je kombinacije netko stavio u panel. Nesluži to za to.. To ti je ako upadneš u databazu i onda sa tim programom izvućeš sav mac i onda propustiš kroz skener. Imaš npr device servera, kad ga skeniraš na client i vućeš makove van dobiješ validan npr 00:1A:79:35:CC:4A ali da bi ga gledao kao device listu a ne kao portal gazda je stavio 00:1A:79:35:cc:4A.
Kužiš. E sad postoje config koji ti odmah pokaže da je to tako. A da ti nekažem sta su se dosjetili ovi sa XC panelima. Sta sve koriste i za U/P liste. Ti kad skeniraš U/P liste : ti rzdvaja user i pas, e sad zamisli user i pas koji ima više : u imenu. Ali ima lijek i za to.. Ja jučer izvukao iz jednog servera takvih oko 300.
 
Natrag
Top