Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
20.09.2012
Poruka
92
Pozdrav,
Kupio sam tv box KM6 Deluxe, pa sam htio da pitam zna li neko kako da mu pristupim sa racunara, kao Team Viewer ? OS na boxu je Android TV 10.
Hvala
Ti možeš sa teamviwer. Na androidu stavi teamviwer support a a pc običan. Pitaće za sigurnosne provere ali to ti je delimični pristup jer nemaš screen od boxa već samo strukturu fajlova. Ima još jedan soft koji salje i prima podatke izmedju uredjaja bili to pc, android.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Da li bi neko mogao da mi kaze kako da dodjem do tog ClientPortal "provajdera"? Ne trazim nista besplatno, platicu ljudima za listu, ali nigde ne mogu na netu da ih nadjem... Bas su izabrali malo nesrecno ime jer pod tim pojmom google daje milion linkova, tako da ih je bas tesko iskopati...
Ne znam kontakt ali imaš PM.
 
Učlanjen(a)
18.07.2016
Poruka
65
Pozdrav svima da li zna neko zašto se dešava ovo na tv mate?
Da li je do Playera ili do liste?
 

Prilozi

  • IMG-20211030-WA0002.jpg
    IMG-20211030-WA0002.jpg
    53,7 KB · Pregleda: 21
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Sve je to cool. Ne gledam TV uopste. Al mi nije jasno kako vam uspjeva da gledate u VLC playeru. Meni to ne polazi, osim ako je lista ono bas u m3u. Mrzi me imat par playera samo da vidim ako radi, pa da cackam dalje...
Malo me vreme pregazilo, posao trazi svoje, ali se na zalost ne javljam ono redovno ko nekada. A imamo i problema sa porodicnim zdravljem, pa smo preusmjerili energiju da pomognemo mami kod karinoma. Bice....svega osim zdravlja.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Sve je to cool. Ne gledam TV uopste. Al mi nije jasno kako vam uspjeva da gledate u VLC playeru. Meni to ne polazi, osim ako je lista ono bas u m3u. Mrzi me imat par playera samo da vidim ako radi, pa da cackam dalje...
Malo me vreme pregazilo, posao trazi svoje, ali se na zalost ne javljam ono redovno ko nekada. A imamo i problema sa porodicnim zdravljem, pa smo preusmjerili energiju da pomognemo mami kod karinoma. Bice....svega osim zdravlja.
Drž' se @samsontm. Zdravlje je jedino bitno. Ovo su nebitne stvari.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.547
:info:

Kod nekih lista gdje su vam bile Arena Sport Srb 1-2-3 sad su Arena Sport Premium 1-2-3 ... jedan od primjera je Art lista.....
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
:info:

Kod nekih lista gdje su vam bile Arena Sport Srb 1-2-3 sad su Arena Sport Premium 1-2-3 ... jedan od primjera je Art lista.....
Pozdrav
U vipmainz ima i jedo i drugo.. Fino je posloženo a i gradina isto.. Nisam još sve pregledao. Pogledaj si ovu prvu, ima lijepo složen sport
 
Natrag
Top