Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
To radi samo kod user/pass ili mac listi kod deviceUser=xxx&devicePass=xxx panel_api ne radi zato i pitam kako.
Te liste sa mac adresom takodjer imaju i stalker portal na jednom od portova mozes sa nekom konfiguraciojm za ministra stalker iscitati dokle traju ili mozes jednostavno naci na kojem portu je stalker ubaciti u stb emu ili neki player koji ucitava ministra stalker portale i viditi dokle traje taj acc....
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Te liste sa mac adresom takodjer imaju i stalker portal na jednom od portova mozes sa nekom konfiguraciojm za ministra stalker iscitati dokle traju ili mozes jednostavno naci na kojem portu je stalker ubaciti u stb emu ili neki player koji ucitava ministra stalker portale i viditi dokle traje taj acc....
On nije pitao za listu sa mac adresom..
 
Član
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
5
Imam jedno pitanje u vezi EON tv aplikacije: Imam nalog preko totala, da li se isti može koristiti na Android tv ili Mi tv stick-u? Standardna aplikacija za tv zahtjrva aktivaciju putem koda, a aplikacija za mobilni, tablet ili PC normalno funkcioniše samo sa korisničkim nalogom.
 
Učlanjen(a)
10.03.2021
Poruka
15
Imam sledeće pitanje. Kupio sam listu od Kineze i sve je radilo dobro nedelju dana onda kada gledam kanal odjedanput ukoci sve ne samo kanal i niti mogu da izađem nazad nego moram da isključim box iz struje. Kako da resim problem ako je moguće rešiti ga
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Imam sledeće pitanje. Kupio sam listu od Kineze i sve je radilo dobro nedelju dana onda kada gledam kanal odjedanput ukoci sve ne samo kanal i niti mogu da izađem nazad nego moram da isključim box iz struje. Kako da resim problem ako je moguće rešiti ga
Nije to do liste.... Slušaj za početak probaj plejer promjenit
 
Učlanjen(a)
09.11.2014
Poruka
50
IMG_20210406_193017.jpg

Pozdrav imam listu aktivnu , ali mi ae ovo pojavljuje kad udjem u stb emu kako da rijesim..

( Cannot load portal. WebView exeption)
 
Učlanjen(a)
02.07.2019
Poruka
128
Pozdrav, da li je neko raspolozen da mi kaze kako da dodjem do device_id i sn od stalker portala portala koji na validan mac
odgovara sa Device conflict???
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
96
Pozdrav. Koji je problem u STB Emu, kad upalim prvo je crni ekran jedno minut-dva, onda izadje Connection timeout na plavu pozadinu. Imam 2 portala (nisam otvorio par nedelja, do skoro radili), rekoh da pogledam utakmicu veceras, kad ono nece.
Serveri su sledeci
Kod:
http://50.7.113.18:8000
http://185.143.120.187
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top