Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Cao svima. Nisam skroz u toku ovde pa ako treba neka admin prebaci post na drugo mesto. Treba mi pomoc. Na SMART TV koji nije Samsung, LG... Nego neki levi, recimo Vivax, Fox (burazerov je TV pa ne znam tacno koji je) hocu da ubacim Smart IPTV app na njega jer ga nema u TV. Ja sam imao isti problem sa svojim TV (samsung) i uspeo sam da skinem, instaliram i ubacim preko USB u TV. Jel mi moze ko pomoci oko toga. Ako treba moze i na PP ili na viber ili kako god. Znaci treba mi da na TV koji nema SMART IPTV APP da ubacim to u TV da mog da koriste istu. Hvala unapred svima na odgovoru. Izvinjavam se jos jednom ako sam omanuo temu. Lep pozdrav.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Cao svima. Nisam skroz u toku ovde pa ako treba neka admin prebaci post na drugo mesto. Treba mi pomoc. Na SMART TV koji nije Samsung, LG... Nego neki levi, recimo Vivax, Fox (burazerov je TV pa ne znam tacno koji je) hocu da ubacim Smart IPTV app na njega jer ga nema u TV. Ja sam imao isti problem sa svojim TV (samsung) i uspeo sam da skinem, instaliram i ubacim preko USB u TV. Jel mi moze ko pomoci oko toga. Ako treba moze i na PP ili na viber ili kako god. Znaci treba mi da na TV koji nema SMART IPTV APP da ubacim to u TV da mog da koriste istu. Hvala unapred svima na odgovoru. Izvinjavam se jos jednom ako sam omanuo temu. Lep pozdrav.
Prebacen post.

Ako taj tv nije android ili smart, onda jedino resenje je neki andoid tv box.
 
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
13
Jel zna netko ili ima od SimpleTV, providera kanale. To SimpleTv je stajalo na gornjem lijevom uglu, a radi se o talijanskim kanalima sky.
Hvala na odgovoru.
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
106
Molim,ako neko moze(bind,darkon...) da mi objasni,kako da vidim da li mi je IP baniran.Boki mi je poslao "ART" i super fercer'o do unazad 7 dana,a ne vidim da se drugi zale :)
Znaci, VLC i Android box je ne otvaraju.Imam nordvpn.Hvala.
PS
Nije da nemam sta gledati:mig: Boki me,prakticno,"bombardovao"listama.Treba mi 3-4 sedmice da ih sve"sortiram," ali mojoj dragoj se bas taj ART svidja:beee:

Zaboravio sam napisati da sam izbrisao art folder iz appData roaming,ali nije pomoglo.
 
Natrag
Top