Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
31.01.2015
Poruka
92
Jel postoji nacin da Orion TV ili neki drugi telekom ubacim kao VLC listu, ili neki stream s neta? Ako neko zna moze li i kako? Samo bez opcije sa android emulatorom, to znam...ali slab mi je komp za ove nove emulatore...
 
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Jel postoji nacin da Orion TV ili neki drugi telekom ubacim kao VLC listu, ili neki stream s neta? Ako neko zna moze li i kako? Samo bez opcije sa android emulatorom, to znam...ali slab mi je komp za ove nove emulatore...
Ne, streamovi imaju timestamp, to znaci ograniceno vreme trajana. Treba stalno da se vade.
Inace ja trazim free Orion TV app za Android TV a ne za telefone, alo neko ima?
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
37
Koliko znam ne postoji Orion TV app za Android TV , Ja sam na Frestick 4k instalirao klasicnu android verziju ya mobilne telefone i Mouse Toggle app ( daljinski se koristi kao miš) i sve to solidno funkcioniše.
 
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Koliko znam ne postoji Orion TV app za Android TV , Ja sam na Frestick 4k instalirao klasicnu android verziju ya mobilne telefone i Mouse Toggle app ( daljinski se koristi kao miš) i sve to solidno funkcioniše.
Ima za Android TV jer kada se registrujes i platis mozes da gledas na TV ekran. Samo neznam dali dobijes drugu aplikaciju ili aktiviraju u tu free app.
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
Ne mogu nigdje da nađem iptv pro(naime nova vers.mi ne podržava 4K kanale) ako ko ima link od starijih vers.oznaka 3) ili perf. player(ja imam nekakvu bespl. vers. sa oglasima) . Molim...
 
Učlanjen(a)
06.08.2014
Poruka
268
Ne mogu nigdje da nađem iptv pro(naime nova vers.mi ne podržava 4K kanale) ako ko ima link od starijih vers.oznaka 3) ili perf. player(ja imam nekakvu bespl. vers. sa oglasima) . Molim...
Probaj na ovom linku imas sve verzije IPTV PRO...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
neka sitna dusa.......prodaje salezli skener a koji skinuo odavde na sf...... :ludd/::ludd/: meni su na poruke nudili pare i pare za alate nove generacije koje imama a nisu javni a ja ladno otkacio.....sta su ti ljudi ima nas raznih.......

Ashampoo_Snap_Friday, November 15, 2019_22h02m28s_002_.png
 
Natrag
Top