Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
20.09.2019
Poruka
25
Zdravo narode, pitao bih vas nesto u vezi iptva.Uzeo sam favorit smart tv nije imao gplay instaliran.To sam resio tako sto sam skinu apk sa weba i on se sam obnovio i to sljaka koristim perfect iptv.Sad kad ja hocu ko na fonu da obrisem podatke koriscenja aplikacije ili da deselektujem notifikaciju aplikacije nemogu zbog razloga jer nemam menadzer aplikacije sistemski.Sta u tom slucaju da radim postoji li i koji apk da skinem.









SVE NAJBOLJE FORUM VAM JE PREZADOVOLJAVAJUCI PREPORUCUHEM SVIMA IMA MNOOOGO OBLASTI



Svako dobro adminima i gazdama
 
Učlanjen(a)
20.09.2019
Poruka
25
Inace preporucio bih svima koji koriste iptv box zajedno sa tv om i set top box om da kupe universalni daljinski.Obavezno koji ima opciju learn tako sam ja namestio moj tv sa smart box i settop box i tv samo jedan daljinski uopste nisu skupi imate u av market remco star a ima i polovnih po oglasima.To mi je puno olaksalo baktanje sa 3 4 daljinca(imam i analogni tv)
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
563
u zadnjih par dana imam dosta problema. dosta kanala ne rade ili se sporo otvaraju . da li je to tako kod svih ili samo kod pojedinih lista recimo us kanali ne rade a oni su mi najzanimljiviji...

btw hvala svima koju su mi ikad slali liste. sota, zoki, darkon . stavrno ljudi pomognu i sa savjetima i sa listima..
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
u zadnjih par dana imam dosta problema. dosta kanala ne rade ili se sporo otvaraju . da li je to tako kod svih ili samo kod pojedinih lista recimo us kanali ne rade a oni su mi najzanimljiviji...

btw hvala svima koju su mi ikad slali liste. sota, zoki, darkon . stavrno ljudi pomognu i sa savjetima i sa listima..

Može biti da je povezano s ovim

 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Pojedini serveri ne rade,neki serveri rade al im ne rade recimo svi kanali jer imaju različite izvore ima promena polako se neki i vraćaju na svoje mesto,neki su prešli na v1 bez play_token-a...pojavili su se i novi i tako je to u IPTV svetu:)
 
Natrag
Top