Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Nema problema, dobijes za sat-dva, "azdaja" me natjerala u soping pa nisam trenutno doma. :)
 
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
154
dobar dan imam pitanje kada nadjes dreamboxweb control ili openwebif sa kojim playerom moze da se gleda osim vlc hvala
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
dobar dan imam pitanje kada nadjes dreamboxweb control ili openwebif sa kojim playerom moze da se gleda osim vlc hvala
Kad skineš listu na komp, možeš sa simpl plejerom, smp, pot plejerom...
Ako je u listi ubačena IPTV, onda treba da je preurediš za puštanje:
primer
Kod:
rtmp%3a//91.201.78.3%3a1935/live/classicshd:One Classic HD 720
da bude
Kod:
rtmp://91.201.78.3:1935/live/classicshd
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Ako je to ona lista koju sam ti poslao, morat ces je malo prepraviti. Izbaci iz strima onaj dio sa user-agent, a user agent upisi direktno u Perfect Player, moralo bi raditi. Ja koristim HW decoder, nemas potrebe mijenjati njega, nista se nece promjeniti.
 
Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
72
Pozdrav,jel moze neko da mi kaze zasto ne mogu svi geoblocked kanali da idu na foru x-forwarded-for?

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
 
Učlanjen(a)
02.09.2014
Poruka
114
Jel ima neko ksportiptv stabilnu listu?Nek mi posalje PM ako ima neko dobar covjek,treba mi puno ta lista... mogu dat nesto uzvrat .... hvala
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Jel ima neko ksportiptv stabilnu listu?Nek mi posalje PM ako ima neko dobar covjek,treba mi puno ta lista... mogu dat nesto uzvrat .... hvala

Skeniraj, albanska imena kao user i prezimena kao pas..ova je objavljena ali radi.
Kod:
http://ksportiptv.com:1557/get.php?username=semi&password=semi&type=m3u
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Skeniraj, albanska imena kao user i prezimena kao pas..ova je objavljena ali radi.
Kod:
http://ksportiptv.com:1557/get.php?username=semi&password=semi&type=m3u
ta lista neradi...

Jel ima neko ksportiptv stabilnu listu?Nek mi posalje PM ako ima neko dobar covjek,treba mi puno ta lista... mogu dat nesto uzvrat .... hvala
uh,to je relativno dobra lista,tesko se dolazi do takvih listi,a sta imas ti za uzvrat i koliko je to stabilno sto ti nudis?
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top