Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Gledam, EPG ponovo radi ali nedostaju neki programi koji su bili prije u popisu. Je li ovo jos uvijek neka testna faza ili je sad to to?
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
kod jedne liste sam procitao da se zamjene .ts sa .m3u8 kako se bas slabo razumim u te stvari volio bi znati koja je razlika i sta se dobie ako zamjenemo nastavak...hvala

niko sad nezna kakva je razlika između listi koje završavaju sa .ts u odnosu na one sa .m3u8 i sta dobivamo ako .ts zamjenemo sa .m3u8
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Pitanje:
da bi se napravio smislen EPG u WebGrab++ potrebno je koristiti vise izvora a shodno tome i koristiti vise site.ini fajlova da bi se to postiglo. E sad, ja u svakom ini fajlu zatrazim da mi izracuna vremena za nasu vremensku zonu ali neki jednostavno racunaju po nekom svom vremenu, neovisno o tome koju ja zonu zatrazim. Da li neko zna kako treba izgledati tocan upit u timezone a da stranica vrati tocna vremena za tu vremensku zonu?
Unapred hvala.
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Pitanje:
da bi se napravio smislen EPG u WebGrab++ potrebno je koristiti vise izvora a shodno tome i koristiti vise site.ini fajlova da bi se to postiglo. E sad, ja u svakom ini fajlu zatrazim da mi izracuna vremena za nasu vremensku zonu ali neki jednostavno racunaju po nekom svom vremenu, neovisno o tome koju ja zonu zatrazim. Da li neko zna kako treba izgledati tocan upit u timezone a da stranica vrati tocna vremena za tu vremensku zonu?
Unapred hvala.
Pusti WebGrab++ da odradi kako je namešteno,a u listi dodaješ +1 za UK kanale,-1 recimo za Bugarske i Rumunske,ili -2 za Ruske...
to bi u listi izgledalo ovako:

Kod:
#EXTINF:-1 tvg-shift=+1 tvg-id="Vintage TV UK" tvg-logo="http://epg.serbianforum.org/logo_znaci_2/vintage tv.png" group-title="MUZIKA",Vintage TV UK

za UK ili:

Kod:
#EXTINF:-1 tvg-shift=-1 tvg-id="DocuBox"  tvg-logo="http://epg.serbianforum.org/logo_znaci_2/Docubox HD.png" group-title="DOKUMENTARNI",DocuBox

za Bugarske.
Sve zavisi u kojoj vremenskoj zoni rade sajtovi sa kojih se kupi EPG.
 
Natrag
Top