Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.229
Dakle, Šota - prozvan si, reaguj!
Daj ljudima listu :D
Razmislit cu o tom ....

Mogu svaki Dan par lista da podarim samo..... iskustva su takva da je svasta nesta dobronamjerno dato onima koji su trazili listu ili liste a zavrsilo na kraju javno tamo negdje....... u to sam se uvjerio svojim ocima ..... liste koje mogu da podarim nisu nigdje stavljene .... ogradio sam se oko davanja lista bas iz gore od mene navedenog i bas iz tog razloga ja nisam darovao liste u temi Zahtevi (Liste i Kanali)

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Pitanje!Da li je moguće preko tableta ili mobitela gledati kanale preko p2p addona.Npr arenavision?Namučio sam se i nikako...Na pc- u to imam i postavio sam iste postavke na tabletu i nejde..Pa ako je neko probao ili zna bio bi mu zahvalan.Hvala i pozz svima
na najboljem forumu!
Pogledaj da nisi zaboravio postaviti (Firefox)

Kod:
plugins u add-on menadzeru  "Ace Stream P2P Multimedia Plug-in      =Always Activate

DODAM:

kad smo kod ace strima (torrent protokol) otvorite fox69 strim ovde na forumu, ako ste iz Srbije i koristite Firefox MORA ici proxy, firefox ima add-on HOXX, besplatni, registrujete se i otvorite strim desni klik na sliku ,share>copi content ID, on je sad u klipbordu, otvorite Ace Player i u hash redak zalepite link ,gledate preko svog plejera

OVO zato sto brovzer+ace u proxy prolazu trose puno resursa masine, pa ako je cpu slabiji................
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Koji format traži ott player da preformatiram i okačim,jer vidim...imate problem a ja nemam smart.
Mislim na epg.
 
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
9
Da li mi neko moze reci kako da gledam tvviet aplikacija
ja bih ti rekao,ali ne smijem....malo se potrudiš...ali imaš i drugih aplikacija,samo malo truda....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.372
sta je ovo sa forumom a bio je najbolji a ja smatram da je i sad niko se ne javlja niko nista ne trazi nit ko sta djeli dajte ljudi pokrenite ovo da nebi sve zamrznulo ove zime evo od mene jedna lista da se pokrene ko se javi al javno i,ma listu od radiokafic ja sam sitan dajte vi koji imate ljudima par listi da se malo ozivi forum pzdrav za velike majstore sotu i ostale
Ljudi imaju sta da gledaju, dosta je listi u opticaju zato i nema potraznji.
Glupo bi bilo da se javno objavljuju liste ako nikom ne trebaju, samo bi zavrsile na drugim forumima. Svako ko je zatrazio listu verovatno je i dobio.
Da nije tako, i da ljudi nemalu sta da gledaju bila bi kuknjava i potraznja u svim temama. Zatisje znaci da su svi zadovoljni.
 
Natrag
Top