Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
12.01.2015
Poruka
1.461
Da li neko koristi OTT na Smart TV?

Htio sam da probam registrovao se, uploadovao listu ... ali na TV mi stalno dolazi poruka da je service nedostupan iako je TV 100% na internetu. Sip tv radi normalno.
Svaka pomoc je dobrodosla, hvala
 
Učlanjen(a)
08.04.2015
Poruka
225
Da li neko koristi OTT na Smart TV?

Htio sam da probam registrovao se, uploadovao listu ... ali na TV mi stalno dolazi poruka da je service nedostupan iako je TV 100% na internetu. Sip tv radi normalno.
Svaka pomoc je dobrodosla, hvala
Ne koristim ga, ali ga imam u TV-u. Probao ga sada i radi bez problema, jedino upload liste trajao duze, verujem da je to nesto privremeno...
 
Učlanjen(a)
12.01.2015
Poruka
1.461
Ne koristim ga, ali ga imam u TV-u. Probao ga sada i radi bez problema, jedino upload liste trajao duze, verujem da je to nesto privremeno...
meni uopste nece da uloguje na tv, steka na loading po 5 minuta i onda kaze service unavailable. Na sajtu sam uploadovao listu ali ne mogu da je povezem sa tv jer nece da me uloguje.
Takodje site svako malo pada, nije mi jasno sta je problem.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.571
Da li neko koristi OTT na Smart TV?

Htio sam da probam registrovao se, uploadovao listu ... ali na TV mi stalno dolazi poruka da je service nedostupan iako je TV 100% na internetu. Sip tv radi normalno.
Svaka pomoc je dobrodosla, hvala
Kad se registrujes na Ott sajtu stavis listu otidji na settings ta opcija ti stoji sa desne strane pokraj liste lista je ljevo Settings je desno i pogledaj koji si uredjaj odobrio za gledanje liste
Kad se otvori Setting opcija stikliraj listu i uredjaj npr uredjaj si dao ima Samsung Smart tv 1 kao za primjer treba da imas 2 zelena kruga inace su bijele boje stikliraj
Kad to odradis idi na Smart rv i pritisni crvenu tipku A na daljinskom od Smart tv-a jer ti na OttPlayer dole opcija crvena pise Login refresch
Kad to kliknes klikni na daljinskom na Return ... lista bi sad trebala da ti bude dostupna za gledanje

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.571
meni uopste nece da uloguje na tv, steka na loading po 5 minuta i onda kaze service unavailable. Na sajtu sam uploadovao listu ali ne mogu da je povezem sa tv jer nece da me uloguje.
Takodje site svako malo pada, nije mi jasno sta je problem.
Desi se uplodujes listu a ona nije na Ott sajtu ... izloguj se sa Ott sajta... ponovo se loguj lista ti je na sajtu.... isto idi u Settings i stikliraj listu ako ti nije na OttPlayer/Smart tv-u

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.571
@Sota kako ide sa EPG-om i ikonama na OTT?
Nikako jbg... ako u listi npr nasoj domacoj imas Animal Planet za primjer ili u nekoj stranoj i slicne kanale ..... EPG imas na ruskom ikone takodjer ..... ja nisam ni cuo ni vidio da je neko imao EPG recimo za Arena Sport 1 itd..... tj. Sto se tice nasih kanala isto tako i na Fork Player...

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
meni uopste nece da uloguje na tv, steka na loading po 5 minuta i onda kaze service unavailable. Na sajtu sam uploadovao listu ali ne mogu da je povezem sa tv jer nece da me uloguje.
Takodje site svako malo pada, nije mi jasno sta je problem.
OttPlayer radi odlicno,bar kod mene je tako na lg-u,nikad nisam imao problema sa njim...
 
Učlanjen(a)
12.01.2015
Poruka
1.461
Kad se registrujes na Ott sajtu stavis listu otidji na settings ta opcija ti stoji sa desne strane pokraj liste lista je ljevo Settings je desno i pogledaj koji si uredjaj odobrio za gledanje liste
Kad se otvori Setting opcija stikliraj listu i uredjaj npr uredjaj si dao ima Samsung Smart tv 1 kao za primjer treba da imas 2 zelena kruga inace su bijele boje stikliraj
Kad to odradis idi na Smart rv i pritisni crvenu tipku A na daljinskom od Smart tv-a jer ti na OttPlayer dole opcija crvena pise Login refresch
Kad to kliknes klikni na daljinskom na Return ... lista bi sad trebala da ti bude dostupna za gledanje

Pozdrav


Hvala za reakciji, playlista stoji na sajtu ali kod device pise da ga nema tako da ne mogu da odaberem nesto. Mislim da je problem sto mi ne uspjeva da se ulogujem na TV sto mi je takodje misterija. Evo zezam se sa ott vec od sest sati lol, ovo mi se nikada nije deslilo ni sa kojom aplikacijom.
Gdje mogu da dodam device mozda onda proradi.
 
Natrag
Top