Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Ima li neko arene srb u HD rezoluciji i da ne prekidaju da zeli da mi posalje,ovo vise nije humano ne moze na miru da se gleda svako malo vraca unazad,prekida,koci?Ne zelim nikog da smaram i da saljem preko privatne poruke,ovako javno da zatrazim pa ako neko hoce da mi posalje,ako ne nista ;)

edit
drugar i javno da ti se zahvalim :mig:
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Gledam zadnjih par strana u temi, bilo bi lijepo kad bi ljudi onom malom olovčicom u dnu dopisali da su dobili ono što su tražili. Znam da sam nekima i sam pomogao a ovako ispade da vise samo molbe a odgovora nigdje. Jednostavno, dobio listu nebitno koju i od koga.
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Ima li neko arene srb u HD rezoluciji i da ne prekidaju da zeli da mi posalje,ovo vise nije humano ne moze na miru da se gleda svako malo vraca unazad,prekida,koci?Ne zelim nikog da smaram i da saljem preko privatne poruke,ovako javno da zatrazim pa ako neko hoce da mi posalje,ako ne nista ;)

edit
drugar i javno da ti se zahvalim :mig:


bb2-600-x-362.jpg

Care mozes probat ovaj program za android telefon.
HTML:
http://uktvnow.net/index.php
Ima 4 SR Arena neki od njih su HD i vecinom rade dobro i linkovi se obnavljaju.
Ako nemas mobilni mozes koristiti neki emulator na PC naprimer BlueStacks.
Program vecinom ima engleske i americke kanale neki od njih u HD i ima dosta sportski kanala.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
27.10.2014
Poruka
4
Pozdrav svima, jel moze neko dobre volje u PP da posalje neku balkansku listu samo za licnu upotrebu, castim ako treba nije problem samo da je sigurna i stabilna,
Unapred hvala
 
Natrag
Top