Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
511
Već smo rekli Hbo 3 ide samo što nije u ponudi. :D


A je li ima za čiču da vidi kako izgleda uživo?

Edit: Hvala, snašao sam se....

X0MPjGD.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
ovo nista nevalja.....ima na hiljade listi u opticaju......ovo nikada nije bilo ovako i ne verujem da ce trajati dugo......
u pravu si , nista ne valja i ni jedna lista ne traje dugo, sinoc sam pod rucnom odgledao tenis, *bes liste!!!!!!!!!!!!!!!!
nema vise luc+luc-a,misija gotova, nema vise "free" VIET-a

Kod:
https://rutube.ru/video/9e2f98067a09c40e5f8a8174c0083992/
 
Poslednja izmena:

Mg0

Član
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruka
204
Ljudi, imam problem. Iptv Pro aplikacija otvara neke liste ladno bez ikakvih problema, dok neke nece. Kad probam recimo te liste što neće da otvori preko Xmtv Player-a one rade.
Pa me interesuje da l' se i kod vas to dešava? :)
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Ljudi, imam problem. Iptv Pro aplikacija otvara neke liste ladno bez ikakvih problema, dok neke nece. Kad probam recimo te liste što neće da otvori preko Xmtv Player-a one rade.
Pa me interesuje da l' se i kod vas to dešava? :)
Da li si probao da u podešavanjima IPTV-a zameniš podrazumevani plejer za puštanje videa?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mg0
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
u pravu si , nista ne valja i ni jedna lista ne traje dugo, sinoc sam pod rucnom odgledao tenis, *bes liste!!!!!!!!!!!!!!!!
nema vise luc+luc-a,misija gotova, nema vise "free" VIET-a

Kod:
https://rutube.ru/video/9e2f98067a09c40e5f8a8174c0083992/
Radi tv vijet sad ja probao od druga Internationala sto dobio i to super mogu i sliku okaciti ako ko ne vjeruje nije problem
neznam ste se kod vas dogodilo mozda se dugmici rastalili:beee:
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Ljudi, imam problem. Iptv Pro aplikacija otvara neke liste ladno bez ikakvih problema, dok neke nece. Kad probam recimo te liste što neće da otvori preko Xmtv Player-a one rade.
Pa me interesuje da l' se i kod vas to dešava? :)
To sam i ja primjetio vec neko vrijeme i nisam nasao odgovor cak me i izbacuje van sta ces mozda se smiri ehehe
 
Natrag
Top