Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
Nisam dobro pregledao pravila foruma, ali mislim da mladjim od 18 godina nije dozvoljeno da se registruju...

PS. Nemoj da se ljutis na njega. Dao bi on, ali mislim da mu je ponestalo jbg. xexe xexe xexe
da ne kradem pocetak od Bokimajsta samo ti provociraj pa ces nekom stvarno stati na zulj ko ce imati znanja da ti nasteti

@laki.m, Bojim se da ne znam o cemu pricas...
o ovom tvom obecanju
Napravit ce jaran test, samo ne mogu sad, puno se gleda, a neke sam novine uvodio, pa cemo sta za koji dan da napravimo.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
images
:smisi: @luc+luc
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Posto vi ne zelite da prestanete sa raspravama, tema je zakljucana do daljnjeg!

Alternativa je da se podeli par banova, ako se ovo ponovi posle otkljucavanja teme!

Samo da unapred upzorim, ukoliko neko planira da nastavi raspravu u drugoj temi, sankcija ce biti banovanje!

 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
pa nista veceras da se malo ohlade usijane glave i sutra nastavljamo gde smo stali.....:mig:


usput vidim da mnogi zale za vijetom sto je puko......stvarno ne razumem ,ako neko treba da zali onda sam to ja jer sam bar neki trud,vreme i znanje ulozio u ovo i radilo je lepo i dugo....iako sam ga ja najmanje gledao...

Ashampoo_Snap_2016.03.09_22h15m16s_005_fe72e.png


a ja opet ne zalim jer ima ili nacice se i drugih nacina....

takodje ne razumem zasto pojedinci napadaju luc luca...,ovde tesko da moze nekome prodati acc to i on zna dobro....i on je ovde iz sasvim drugih povoda i interesovanja....njegova interesna grupa su gasterbajteri i oni koji su pocetnici u svemu ovome a zeleli bi gledati i imaju novca da to i plate....

kada pojedinci to shvate nece ga vise napadati,kao sto sam ja shvatio....

kazete reklama.......pa ja prvi najvise reklamiram media future jer je stvarno izvanredan.......i pored svega toga pitajte njegovog vlasnika koliko je ovde prodao acc ....moze se na prste jedne ruke prebrojati.....

nisu ovde ljudi koji kupuju liste ili placaju iptv da gledaju.....oni se nalaze na nekim drugim mestima....

dok je nama luca i njemu slicnih a koji se bave isto time mi cemo gledati iptv free.....na neki od nacina koji uspemo da pronadjemo...

jer.....

 
Natrag
Top