Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
944055_916777951762850_4894202405155740579_n.jpg

Oprostite na ovome, ali moram... IDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMO
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.571
Kako neko umjesto na jednostavan nacin da ponudi nesta nudi na komplikovan nacin.

Ponuda liste koja sadzi 20 domacih programa.

Pogledajte prilog 87550

Skini aplikaciju a ono IPTV Aleksander Sofronov
da bi to sve radilo skini MX Player a da bi to sve imali kontakrirajte nas za listu ... koja sadrzi 20 programa...?? Pa kom to jos treba??? Al ajd

Postano od clana

@Zeljeznjak
u temi Internet Radio i televizija

Ako neko od vas ima interes nek se obrati gore doticnom clanu na Pm za Link

Njegov Post se smatra kao Reklama i izbrisan je.

Pozdrav


E kad sam vidio sta je Lik stavio i koje kanale dodje mi da vrisnem

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Ajde raz*ebite sve sto ima.Stvarno ima smotani na ovom forumu ljudi.Majke mi moj unuk pametniji od vecine.
Radije se pocnite baviti sa drugim stvarima jer pojedince vise ne mogu smisliti i iskreno govorim.Zar ti nemaju
zivota ne svodi se zivot na ljepljenje i raz*ebanjem lista.Malo se okrenite oko sebe pocnite zivjeti nemojte se
virtualno zatupiti ostavite nesto za one koji sute i gledaju, a mnogi se vise razumiju od vas pa sute i pomazu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
4
Sport Klub i ArenaSport ima li neko da je voljan poslati listu na PP...unaprijed zahvalna...
 
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
Imas toliko sadrzaja u temi internet radio i televizija... imas dovoljno postova da mozes HPOSTS 100 da vidis imas strpljenja i volje?? Ako nesta ne radi skeniraj da proradi jer.... radi i ono sto ne radi et.... ;)

Pozdrav
Samo sto bi za one koji se jos nisu upustili u to u kompletnom delu foruma Internet Radio i TV trebalo bi u svakoj temi na vrhu stranice da stoji upozorenje o nuspojavam koje ce im izazvati
pristup temama u ovom delu foruma.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
A, da niste sve ovo malo preozbiljno shvatili ?! ;)
IPTV, bi po meni, trebalo da bude pomocno sredstvo, a ne osnova gledanja kanala (TV-a)!
Ne mozes se pouzdati ni u legalne provajdere, a ne u ovaj vid, inace cete pogubiti sve zivce !
Zato cuvajte zdravlje ! :mig:
Nece moci da svi sve gledaju kvalitetno, konstantno i jos dzabe, ako moze ! :D :ludd/:
I, da razjasnimo - liste saljem u pp, a slike kacim da bi se oni ljubomorni jos vise nervirali ! :mig::roll:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top