Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
21.01.2016
Poruka
114
Kako ti to misliš odradit kad ne znaš ni osnove :D
pa zato postoje osobe koje se bave time
normalno da moras platiti gdje si procitao da ce ti neko odraditi sve dzaba
mislim koliki su troskovi (sto sam jasno napisao u postuvi ali nekima treba jos srpskog jezika dobro je da ne pisem engleski) mjesecno za IPTV ako ste vi anbieter (osoba koja pruza IPTV za jedno 50ak klijenata )
pozz
 
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
Za legalno...? Trebalo bi ti bar pola miliona eura. Jer npr da ne pretjerujem treba ti i objekat gdje ćeš smjestiti opremu. Za ilegalno bi ti trebalo za početak ako bi bio restreamer možda bi ti bilo dosta i 500eura mjesec.

U opste ne preteruje legalno za pola miliona ne bi mogo da kupis pravo za emitovanje kanala sto bi ti prvo trebalo da bi legalno radio.Ja se secam da je SBB odgovaro pre par godina zasto nemaju u ponudi pinkov paket kanala da oni nisu spremni da kao telekom mesecno izdvoje 2 milina za pinkov paket.
 
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
pa zato postoje osobe koje se bave time
normalno da moras platiti gdje si procitao da ce ti neko odraditi sve dzaba
mislim koliki su troskovi (sto sam jasno napisao u postuvi ali nekima treba jos srpskog jezika dobro je da ne pisem engleski) mjesecno za IPTV ako ste vi anbieter (osoba koja pruza IPTV za jedno 50ak klijenata )
pozz

to sto ti hoces se zove zastupnik (RESELLER) nekog postojeceg IPTV prodavca da zakupis pristup odredjenom broju
linija na njihovom IPTV panelu koje bi ti prodavo a i za to ti varira cena zavisno od kvaliteta istih
 
Učlanjen(a)
21.01.2016
Poruka
114
svaka cast to je tacno sto zelim
ne mora biti moj server moze da od nekog zakupim par linija
postojel takva osobe ovdje
 
Natrag
Top