Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Ma znam, ali obicno se ne desava da nekoliko kanala rade a ostali ne. Ili ce da radi cela lista (vecina) ili nece nista. Ipak hvala
 
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
Momci, ako moze pomoc. Sota, pomagaj ako mozes. Verovatne ste upoznati sa:
***Hidden content cannot be quoted.***
Medjutim, samo nekoliko kanala rade, (npr. SK6, 5, 4, pink classic, pedia, world, nat geo wild) dok ostali ne rade (npr. sk3, 2, 1, arene, ... )
Da li znate u cemu je problem? Da li je doslo do promene url-a? Ili su strimovi mrtvi? Ili sta je u pitanju? I ko je provajder?
Hvala unapred[/HIDE-POSTS]

Country: Czech Republic
cz.png

State/Region:
City:
Latitude: 50.0833
Longitude: 14.4167
Continent: EU

IP:
46.234.100.41
Decimal: 787113001
ISP: SuperNetwork s.r.o.
Organization: SuperNetwork s.r.o.
Time zone: Europe/Prague
 
Učlanjen(a)
13.11.2015
Poruka
73
Pozzz jel moze pomoc oko tvviet,prelistao sam zadnjih 20-ak stranica foruma ali ne mogu nista da nadjem.
Naime tvviet mi ne radi.. :(

sad sam vidio da mi je vjerovatno istekoa mjeseca dana, jer mi je to drugar podesio.. ja sam nov u svemu ovome pa jos uvjek istrazujem sve mogucnosti kodi tv.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
27.11.2015
Poruka
48
sad sam vidio da mi je vjerovatno istekoa mjeseca dana, jer mi je to drugar podesio.. ja sam nov u svemu ovome pa jos uvjek istrazujem sve mogucnosti kodi tv.
Kodi ima jako velike mogucnosti za gledanje stranih kanala i takodje sa url snoperom se mogu izvuci svi strimovi iz njega ali nema potrebe kada vec sve to ima u njemu.Nadjes na gugl sve te odlicne tv i video addons,imas i razna uputstva na youtube
kako se sve to podesava.
 
Učlanjen(a)
23.07.2014
Poruka
511
Dali moze neko da mi posalje novu nettvplus listu bez key,stara mi vise neradi.Unapred sam zahvalna.Pozzzz
 
Natrag
Top