Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Pozdrav narode.. Mene interesuje jedno.. jel moguce da od milion kanala niti jedan kanal ne radi kako treba... to sto kazem kako treba se odnosi na to da svaki ama bas svaki kanal radi 2-3 sec i sam se prebaci i tako nastavi sam prebacivati kanale..Inace koristim Vlc player... I to ne samo sa ovog foruma nego sa svih mogucih foruma kad skinem listu ili po jedan kanal ucitam tako bude... Pa ako ima neki odgovor bio bi vam zahvalan...
Moguce jer sve sto je javno objavljeno od toga ti nema vajde ja to retko kad otvorim tako da
od toga bezi ili si probaj nesto sam naci :tease:ili nekog zamoli da ti posalje, ako neces da se nerviras:assassin:sto ti prebacuje ;).
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Da mi je znati koja budala postavi ovu listu i prestade da radi...e jeb...a bas mi je dobra bila...
Kod:
http://freeiptv2search.dyndns.tv:2801/live?channelId=21&uid=3604&deviceUser=triska&devicePass=triska
i ovu mi upropastise....e jeb ..

Kod:
http://strimer04.vlagor-iptv.com:80/live?channelId=184&uid=36&deviceSn=52ede9242033f667
i ova ode ...tako da ja sad nema sta da gledam....

Kod:
http://89.163.144.181:8000/zaPavelovuGrupu/groupsciefpsettings/1.ch
Cemu nervoza, liste padaju dolaze nove i tako to :). Zato trazi, istrazuj, uci, ja to zovem lov u mutno :).
Primer:
ab.png


Neka nova lista, tek pocela da radi valjda ce biti jos kanala, moje je da cekam :). Vidis ja ne cekam da neka lista padne i ako se to desi nije me briga :).
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.563
Pozdrav narode.. Mene interesuje jedno.. jel moguce da od milion kanala niti jedan kanal ne radi kako treba... to sto kazem kako treba se odnosi na to da svaki ama bas svaki kanal radi 2-3 sec i sam se prebaci i tako nastavi sam prebacivati kanale..Inace koristim Vlc player... I to ne samo sa ovog foruma nego sa svih mogucih foruma kad skinem listu ili po jedan kanal ucitam tako bude... Pa ako ima neki odgovor bio bi vam zahvalan...
Nemoj se opterecivat sa listama koje su postane javno po forumima ... jednostavno zaobidji takve liste.

Dodajem
Malo sam uzeo vremena i svrljao po netu uzeo sam par stranica iz teme internet radio i televizija i???
Sve liste sto ste stavili kako u CODE tako i u HPOSTS 100 objavljeno je po svim mogucim forumima et cisto informativno

Cutim, gledam uzivam ponekad napisem nesta

Pozdrav i ugodan ostatak dana svim clanovima
 
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
9
Ma neka ne mora ni trajati ni dan kako treba ali zacudo toliko dobrih kanala ima ali nikakve vajde od toga kad ne moze da se gleda... Imam ma hiljadu nekih kanala a nijedan nece da radi kako treba..
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.563
Kako god ... sto vise pisete javno kako i sta .... povod vise onima koji nude liste da vam ONEMOGUCE iste da gledate.... ne znam dal sam sad sopio glupost?? Ili napisao nesta pametno??? Jerbo ... znam o cemu pisem
Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Pozdrav drugari,

imam instaliran Windows 10, zbog čega niti jedan stream sa Darby Crash skripte neće da se pokrene preko VLC? Da li je još neko imao sličnih problema?

Želim Vam sve najbolje!

Samo da javim da je sada sve ok, problem mi je pravio AdGuard inače bloker za reklame.....pa verovatno skripta nije odrađivala posao do kraja...hhehe...glupost koja me zezala nekoliko dana.

Pozdrav svima.
 
Natrag
Top