Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
To sto pisete zbog skeniranja dobijate cestitku???

Ja to nekako gledam kao spijuniranje moje tj. Vase privatnosti od vaseg provajdera ... to kad bi se meni desilo moj dotican provajder bi od mene i mog advokata dobio cestitku da bi se moj dotican provajder cesao gdje ga nikad nije svrbilo.

Vas provajder nema zakonsko ovlasceno pravo da vas na taj nacin kontrolise tj. Ko mu je dao to pravo??? To se ovdje kod mene zove privatna svera ... ulazenje u istu ... vrijedjanje...kontrolisanje itd.... iste bez mog znanja je strogo kaznjivo osim u izuzetnim situacijama ako postoji osnovna sumnja kao kriminal .. teror i tom slicno svima poznato na sta mislim..

Pozdrav
Daj mi tvoju IP pa da ti iskeniram portove od 0-65534 za 50 sekundi,pa ćeš da vidiš što se ljudi ili kompanije, a naročito važne institucije bilo gde u svetu žale.
Skenirajte ono u šta ste sigurni a ne celeu državu.
Po zakonu bilo koje zemlje nemaš ti šta da tražiš po portovima bilo koga.
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Pitanje ... Naime radi se o Britanskim kanalima i teletekst prevodu ... A pitanje je , kako da podesim da mi recimo celo vece ide ttx UK prevod na recimo Disney kanalu , ja podesim u VLC da ide prevod medjutim kada prodje jedna serija nema ga na drugoj koja pocinje ...
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Pitanje ... Naime radi se o Britanskim kanalima i teletekst prevodu ... A pitanje je , kako da podesim da mi recimo celo vece ide ttx UK prevod na recimo Disney kanalu , ja podesim u VLC da ide prevod medjutim kada prodje jedna serija nema ga na drugoj koja pocinje ...
Kodi pamti podešavanje za svaki kanal.
Ubaci taj kanal u pvr i izaberi eng title.
Pri svakom pokretanju puštaće ti titl samo za taj kanal.
A ako neće javi mi se na pp,da ne trolujem ovde.
 
Učlanjen(a)
04.02.2015
Poruka
31
Pitanje ... Naime radi se o Britanskim kanalima i teletekst prevodu ... A pitanje je , kako da podesim da mi recimo celo vece ide ttx UK prevod na recimo Disney kanalu , ja podesim u VLC da ide prevod medjutim kada prodje jedna serija nema ga na drugoj koja pocinje ...


Prijatelju, u listi za vlc postavi naslov ovako:
#EXTINF:0,Disney channel
#EXTVLCOPT:sub-track=1(ili 2, 3, 4...u zavisnosti pod kojim ti je rednim brojem prevod na srpski u padajućem meniju liste prevoda )
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2010
Poruka
147
To sto pisete zbog skeniranja dobijate cestitku???

Ja to nekako gledam kao spijuniranje moje tj. Vase privatnosti od vaseg provajdera ... to kad bi se meni desilo moj dotican provajder bi od mene i mog advokata dobio cestitku da bi se moj dotican provajder cesao gdje ga nikad nije svrbilo.

Vas provajder nema zakonsko ovlasceno pravo da vas na taj nacin kontrolise tj. Ko mu je dao to pravo??? To se ovdje kod mene zove privatna svera ... ulazenje u istu ... vrijedjanje...kontrolisanje itd.... iste bez mog znanja je strogo kaznjivo osim u izuzetnim situacijama ako postoji osnovna sumnja kao kriminal .. teror i tom slicno svima poznato na sta mislim..

Pozdrav
Mislim da imaju pravo da upozore cestitkom, jer se neko i telekomu bunio kako sam ja riskao kod tog doticnog...
Nego jel dovoljno i sigurno resenje samo VPN?
 
Natrag
Top