Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
15.05.2011
Poruka
126
Ma do moje linije je znam jer sam probao testno jednu drugu i na njoj je radilo. A ova moja trenutna otvara skoro sve sto je meni interesantno i ne steka nikad pa mi se ne mijenja
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Postoji li na nekoj listi trenutno Sport klub HD kanali sa srpskim audiom? Od sinoć na svakoj listi koju imam idu na hrvatskom. Sinoć sam Zvezdugledao uz hrvatskog komentatora. Čovek kao da prenosi sahranu a ne utakmicu! Čudno je što ja takav slučaj od juče na nekoliko lista. Kao da svi imaju isog dobavljača tih kanala
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Postoji li na nekoj listi trenutno Sport klub HD kanali sa srpskim audiom? Od sinoć na svakoj listi koju imam idu na hrvatskom. Sinoć sam Zvezdugledao uz hrvatskog komentatora. Čovek kao da prenosi sahranu a ne utakmicu! Čudno je što ja takav slučaj od juče na nekoliko lista. Kao da svi imaju isog dobavljača tih kanala
Naravno da postoji ... juce sam dobio isto pitanje pa nisam dao adekvatan odgovor jer ne gledam nesta pretjerano sport klubove .... znaci postoje liste u kojima ima sport klub sa srpskim audio
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Hvala na odgovoru. Nasao sam jednu sa srpskim Sk koji nisu Zhd a uz to i stekaju tako da...kao i da je nisam nasao
 
Učlanjen(a)
03.06.2012
Poruka
123
Ako moze kanal Bugarski: Dieme sport hd, potreban je za utakmicu sutra izmedju Ludogoretsa i Crvene Zvezde

Hvala unapred :)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
@panpetar

Naravno.... i dodajem

Ne bi da ulazim u pricu ko od koga krade? ... ko strimuje ko restrimuje?.... ko vuce od koga kanale i na koji nacin tj. Odakle?....ko prodaje liste a ko ne.... pa cak i koji provajder od kojeg provajdera krade itd.... jer dovoljno je da samo Ime IPTV provajdera spomenes da bi se doticni potrudili da iste pronadju i samim tim svako iz svoje neke koristi profitira.

Mozda niste primjetili? da ja NIKAD nisam javno spomenuo Ime IPTV provajdera bas iz gore navedenih primjera.... u medjuvremenu dosta toga se zna ..... da ne duljim....

Pozdrav
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
Reklame i oglasavanje je par spratova nize

reklamiranjeiptv.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Kako bese ide onaj sajt gde ostavis neki link sa hashom i konvertuje ti ga za Simple plejer?
 
Natrag
Top