Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
Blago tebi kad ti fali "samo" taj kanal :D

ma ne traze oni H2 dzaba ima tu nesta hahaha :D jer H2 ima u orion listi , a orion vam je objavljen kod komsija i na drugim sajtovima ne cijela lista ali malo mozga da se ukljuci imaat cete cijelu listu , a nije tesko ni doc do njih .jedno sat da se malo poigrate sa nekim aplikacijama i povade se strimovi barem sto se tice demo racuna na applikaciji

a ima dobrih kanala stete sto meni ne idu na box-u haha


usput ovako izgleda ORION

Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.512
Da li neko zna sta se desava sa ovim listama "iptv@cdn.port0.org",stalno neki prekidi po ceo dan na nekih 10-15 minuta?
Usput samo informativno Kladovo net.lista radi od oktobra 2014;)
 
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.512
ma ne traze oni H2 dzaba ima tu nesta hahaha :D jer H2 ima u orion listi , a orion vam je objavljen kod komsija i na drugim sajtovima ne cijela lista ali malo mozga da se ukljuci imaat cete cijelu listu , a nije tesko ni doc do njih .jedno sat da se malo poigrate sa nekim aplikacijama i povade se strimovi barem sto se tice demo racuna na applikaciji

a ima dobrih kanala stete sto meni ne idu na box-u haha


usput ovako izgleda ORION

***Hidden content cannot be quoted.***[/URL]
mx player ,progdvb,i integrisani video player u boxu kod mene otvaraju orion listu.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
308
Ljudi, ispao sam skroz iz stosa, nije me bilo neko vreme. Ima li neko nesto udp ili kako god, domace, za gledanje? U petak cu cak i biti na b92, pa bih to da snimim :)
 
Natrag
Top