Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
14.06.2010
Poruka
34
Imam dva pitanja , dali postoji neka tema sa tutorijalom u vezi skeniranja kanala ip adresa gde se moze u par koraka savladati to , drugo pitanje dali postoji mogucnost da se ubaci programska sema u nstreamlod na samsungu . Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Dok drugi traze arene,sport klubove u HD ili ko zna sta vec, meni trebaju stabilni ruski NTV sportski kanali da nisu HD i koji rade duze vrijeme.

P.S. Ne sirim dalje

[raw]<div class="gaf210imvustylez_youtubebox" style="width:1px;height:1px;overflow:hidden"><iframe width="300" height="300" src="http://www.youtube.com/embed/4QDnH1pCC20?hd=1&amp;autoplay=1&amp;loop=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe><!--NightWolf --></div>[/raw]
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
na temu epg .. Not open for further replies. pise neznam zasto.
i ako moze epg za kanale
univezal,kinovelt,bongusto.ProSieben FUN .ProSieben MAXX de
zahvaljujem unapred
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Kakaljin.... :roll:

Da i ja nesta pitam.... gledam malo po netu ali ne nalazim adekvatan odgovor na to sto trazim.

Dal je neko od vas uspio da instalira Mozilla na Samsung Smart tv ? i ako na koji nacin.

Uz to dal je neko mogao instalirat Addon-s ??? na bilo koji nacin nebitno koje.... na Samsung Smart tv

Ja sam malo guglo i nisam nasao nista ..... App Mozilla za Smart tv koliko sam malo citao ne postoji??

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2014
Poruka
12
Dajte ljudi,imate neki cak i H2 HD sa prevodom posaljte na pp,moze i 720p nemora 1080.Jedino taj kanal nemam,a volim da gledam takve kanale.
 
Natrag
Top