Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
14.06.2015
Poruka
4
Jel ima neko brz proksi iz Velike Britanije, pa ako može da mi pošalje na PP. Znam za sve one sajtove što nude besplatne proksije, al to me ne interesuje jer je sporo. Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
Moze iko da mi objasni...zasto neke kanale lepo i lako otvorim u VLC-u, a u XBMC ni da mrdne nece...vrti vrti i izbaci...
Napravim listu za XBMC i ispadne...da neke kanale, koje ladno otvara u VLC-u...nece ni da pokaze u listi...a kamo li da ih pokrene
Evo najobicnijeg primera...
Kod:
http://iptv.wssiptv.com:80/live/wssiptvdotcom/LIOPos8kJ8Jui8/103.ts

novi kanal kod SIOL IPTV...ovaj BBC Earth je stvarno odlican kanal......
Kod:
BBC Earth HD
232.2.3.146:5002
BBC Earth
232.4.3.28:5002

Uf covece...kako to isprobati? Verovatno gomila Attenborughovih filmova?
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
189
Da li neko ima visak Planeta HD i ID Xtra da mi posalje na pp trebaju mi za xbmc, id xtra imam ali je javan link i gasi mi se posle desetak sekundi pa ne mogu ni da ga gledam normalno.
Pozdrav.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Moze iko da mi objasni...zasto neke kanale lepo i lako otvorim u VLC-u, a u XBMC ni da mrdne nece...vrti vrti i izbaci...
Napravim listu za XBMC i ispadne...da neke kanale, koje ladno otvara u VLC-u...nece ni da pokaze u listi...a kamo li da ih pokrene
Evo najobicnijeg primera...
Kod:
http://iptv.wssiptv.com:80/live/wssiptvdotcom/LIOPos8kJ8Jui8/103.ts
da u pvr iptv siple client postoji ova opcija
Pvr.mythtv002_1.png
išli bi ti .ts :) ali je nema :D
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
koristi li neko popcorn time za gledanje filmova?
Ako neko zna kako da podesim slova č,ć,š itd, u opcijama nema bas nista oko toga, cak ni srpski jezik
pozz
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.128
Nema,sigurno.Sve radi na max brzini,samo kod torenta brzina odjednom padne.Kod obicnog download konstantno je oko 750 kb/s.
koristi li neko popcorn time za gledanje filmova?
Ako neko zna kako da podesim slova č,ć,š itd, u opcijama nema bas nista oko toga, cak ni srpski jezik
pozz
Probaj titl sejvat u unicode format.Ako ti je titl na kompu.Nekoristim popcorn ali mi je tako na dvb-t uređaju.
 
Natrag
Top