Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
Bar dan

Imam 3 pitanja/molbe

1. Ranijih godina sam gledao Wimbledon direktno sa bbc.uk, uz proxy...Sada medjutim, ne mogu da pokrenem plejer. Trazi mi i licencu/neku godisnju taksu/ i verovatno zbog toga ne mogu da pokrenem plejere. Ima li neko neki predlog? Postoji li uopste mogucnost
Kod:
http://www.bbc.co.uk/sport/live/tennis/32203565
2. Ocigledno mi je adresa za Atlas kanal na M-kablu pogresna...jer se ni promenom hash-a ne desava nista. Isto, koliko vidim vazi i za OBN...Jesu li ukinuli OBN na M-Kablu...posto znam da na Vektor-listi jesu?

3. Da li neko ima i da li je voljan da podeli/udeli linkove za BBC Knowledge i Fine Living kanale..Jedini uslov je da je engleski audio...prevod pozeljan, ali nije neophodan.

Hvala unapred
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Bar dan

Imam 3 pitanja/molbe

1. Ranijih godina sam gledao Wimbledon direktno sa bbc.uk, uz proxy...Sada medjutim, ne mogu da pokrenem plejer. Trazi mi i licencu/neku godisnju taksu/ i verovatno zbog toga ne mogu da pokrenem plejere. Ima li neko neki predlog? Postoji li uopste mogucnost
http://www.bbc.co.uk/sport/live/tennis/32203565

2. Ocigledno mi je adresa za Atlas kanal na M-kablu pogresna...jer se ni promenom hash-a ne desava nista. Isto, koliko vidim vazi i za OBN...Jesu li ukinuli OBN na M-Kablu...posto znam da na Vektor-listi jesu?

3. Da li neko ima i da li je voljan da podeli/udeli linkove za BBC Knowledge i Fine Living kanale..Jedini uslov je da je engleski audio...prevod pozeljan, ali nije neophodan.

Hvala unapred
Ako hoces da gledas BBC instaliraj sebi u XBMC/KODI NotFilmOn addon tamo ih imas.
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Hitno potreban bosansko-srpski imenik radi pronalazenja sebi vazeceg usera i passa za radiokafic listu.Ubih se pokusavajuci:selmir,semir,tarik,fikret,adnani itd,itd. i nista.Otpade mi ruka od menjanja imena u listi.Postoji li neki nacin da se napise vise reci/imena i onda odjednom da se automatski pokusa sa njima,a ne svaki put posebno.....
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
Hitno potreban bosansko-srpski imenik radi pronalazenja sebi vazeceg usera i passa za radiokafic listu.Ubih se pokusavajuci:selmir,semir,tarik,fikret,adnani itd,itd. i nista.Otpade mi ruka od menjanja imena u listi.Postoji li neki nacin da se napise vise reci/imena i onda odjednom da se automatski pokusa sa njima,a ne svaki put posebno.....

Probaj Muhamed sa brojevima ipak je to najcesce ime na svijetu :D
 
Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
Ako hoces da gledas BBC instaliraj sebi u XBMC/KODI NotFilmOn addon tamo ih imas.

Znam za to, hvala...mislio sam da je proxy dovoljan da vidim sve plejere...ali kanda sam preterao sa optimizmom:) Vidis koliko tu live prenosa ima..ali verovatno nije moguce
 

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    539,9 KB · Pregleda: 53
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Znam za to, hvala...mislio sam da je proxy dovoljan da vidim sve plejere...ali kanda sam preterao sam optimizmom:) Vidis koliko tu live prenosa ima..ali verovatno nije moguce
Evo sad probao na BBC stranici preko Chrome i Hola dodatka i moze da se gleda sve sto nude od prenosa. Ne trazi nikakvu licencu

2015_06_29_141228.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg


itd.
 
Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
Evo sad probao na BBC stranici preko Chrome i Hola dodatka i moze da se gleda sve sto nude od prenosa. Ne trazi nikakvu licencu

itd.



To je odlicna vest...onda mene ili zeza proxy..ili internet:)))
Ali to je vec laksa varijanta. Hvala puno

PS - Probao sam par puta pre Noletovog meca..i stalno mi je izbacivalo, da li ste platili licencu...i izbacivalo

Kod mene nece...ili me Hola zeza... ne znam sta je

EDIT - Uspelo je, Hola je bila u pitanju, sad sve radi ekstra:)
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    25,1 KB · Pregleda: 41
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Kod mene nece...ili me Hola zeza... ne znam sta je

EDIT - Uspelo je, Hola je bila u pitanju, sad sve radi ekstra:)
Ako imas dobar proxy od UK, onda to npr. mozes gledati u VLC ili nekom drugom playeru. Samo povadi strimove za sve terene i napravi sebi listu. Evo npr. strima od terena gdje Djokovic igra

Kod:
http://ve-hds-uk-live.bbcfmt.vo.llnwd.net/pool_11/live/uk/sport_stream_01_1/sport_stream_01_1.isml/sport_stream_01_1-track1=96000-video=3404000.m3u8

image.jpg
 
Natrag
Top