Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Bravo momci!!!

Samo mi nikad nije bilo jasno, kako to da smo u mlađim kategorijama uvek u vrhu evropskog i svetskog fudbala, a seniori su nam zadnja rupa na svirali. Udare slava i pare u glavu ili???

Pare, sponzoruse.. Gazice oni dok ne postanu seniori, ziv bio pa video.

Bravo majstori. Ovo bi trebalo da bude seniorska reprezentacija + Ivanovic.:dance2:

Taman posla. Nek on gleda kako ce da pumpa Marijanu Mateus, sto dalje od reprezentacije. Ivanovic Celzi - Ivanovic reprezentacija = skroz druga osoba. Iz A bih samo Matica i Kostica. Osalo, daleko im lepa kuca.

Inace u polufinalu sa Malijem kojeg smo dobili u grupi. Mozemo u finale.
 
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
211
Pare, sponzoruse.. Gazice oni dok ne postanu seniori, ziv bio pa video.



Taman posla. Nek on gleda kako ce da pumpa Marijanu Mateus, sto dalje od reprezentacije. Ivanovic Celzi - Ivanovic reprezentacija = skroz druga osoba. Iz A bih samo Matica i Kostica. Osalo, daleko im lepa kuca.

Inace u polufinalu sa Malijem kojeg smo dobili u grupi. Mozemo u finale.
Ne raduj se unapred za Mali, a sto se tice Ivanovica ne pratim traceve, samo znam da je igrac koji uz dobre saigrace moze mnogo da napravi.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
Bravo momci!!!

Samo mi nikad nije bilo jasno, kako to da smo u mlađim kategorijama uvek u vrhu evropskog i svetskog fudbala, a seniori su nam zadnja rupa na svirali. Udare slava i pare u glavu ili???

Pa zato sto smo fizicki dosta superiorniji od ostalih timova. Pogledajte samo Africke reprezentacije u mladjim kategorija. Iz ove generacije mozda 2-3 igraca budu imala zapazene karijere a ostali nece uspjeti. Pa gdje je nasa generacija iz 2004 godine?
 
Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
u konkretnoj situaciji mjenjaj liste te liste sto ti imas su najvjerovatnije prosirene pa ti zato izbacuje pozz
Bravo momci!!!

Samo mi nikad nije bilo jasno, kako to da smo u mlađim kategorijama uvek u vrhu evropskog i svetskog fudbala, a seniori su nam zadnja rupa na svirali. Udare slava i pare u glavu ili???


Si cuo za Ramadanija? E takvi su problem...kad u reprezentaciji poslednju rec imaju menadzeri, tada ni od igraca nije ostalo mnogo.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
2.173
Si cuo za Ramadanija? E takvi su problem...kad u reprezentaciji poslednju rec imaju menadzeri, tada ni od igraca nije ostalo mnogo.
Skroz si u pravu druže. u A selekciji tim sastavljaju raznorazni menadžeri i zato nema pravih igrača. Posebna priča je naš mentalitet, pa kad zaradiš nešto para a ti onda misliš da si mnogo vredan i onda je bez veze da trčiš i trudiš se za tamo neku reprezentaciju.
 
Natrag
Top