Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
49
Šta mi vrijede dodani kanali kad imam SD prijemnik. Pisao sam im, ne trzaju uopće tako da ću im otkazati ugovor u 11 mjesecu. Neka traže drugu budalu. :D

Druze ja sam pre nekih 10 dana zamenio komplet opremu i dobio HD resiver, tanjir i oko, a kukao sam i raspravljao se sa njima pola godine, posto me je zezao resiver, cas radi pa onda prestane raditi pa ponovo radi , i dok nisam pozvao i reko da necu da produzim ugovor i da sam vec odlucio da uzmem polaris paket, oni se nisu nesto cimali. Ja sam bio bez ugovorene obaveze posto mi je u Februaru isteko ugovor, i kad sam dobio opremu produzio sam ugovor na jos dve godine.
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
Novi tematski Pink kanali: PINK ROMACE, THRILLER, CRIME i SCI-FI

Od 01.04.2015. godine kanal PINK MOVIES 2 mijenja ime u PINK ROMANCE, kanal PINK MOVIES 3 se zove PINK THRILLER, kanal PINK ACTION 2 će se zvati PINK CRIME & MYSTERY, a kanal PINK ACTION 3 postaje kanal PINK SCI FI & FANTASY.
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Posto neces da kazes kako mislis da restrimujes a ne sta, to je nebitno vec kako..
Lepo zakupis server, instaliras na njega wowza media server ubacis listu i pustis. platis adon za hash i naplacujes... Tutorijal ja ne mam, doduse ja sam sva njihova uputstva procitao e za to treba malo vremena.....a verovatno i nekog pred znanja...
U par recenica je nemoguce da ti iko objasni, jer ima dosta podesavanja da bi to radilo korektno.


Drago mi je da još neko razmišlja na sličan način kao i ja! Wowza je zakon!

Pozdrav!
 
Natrag
Top