Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Kako jel ima negde objasnjenje,hocu da restrimujem vektor listu i telekom
Posto neces da kazes kako mislis da restrimujes a ne sta, to je nebitno vec kako..
Lepo zakupis server, instaliras na njega wowza media server ubacis listu i pustis. platis adon za hash i naplacujes... Tutorijal ja ne mam, doduse ja sam sva njihova uputstva procitao e za to treba malo vremena.....a verovatno i nekog pred znanja...
U par recenica je nemoguce da ti iko objasni, jer ima dosta podesavanja da bi to radilo korektno.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
preko jw plejera

Posto neces da kazes kako mislis da restrimujes a ne sta, to je nebitno vec kako..
Lepo zakupis server, instaliras na njega wowza media server ubacis listu i pustis. platis adon za hash i naplacujes... Tutorijal ja ne mam, doduse ja sam sva njihova uputstva procitao e za to treba malo vremena.....a verovatno i nekog pred znanja...
U par recenica je nemoguce da ti iko objasni, jer ima dosta podesavanja da bi to radilo korektno.
Ne da necu da kazem nego ni ja ne znam eto npr.preko jw plejera ili ako imas predlog preko necega drugog.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Ne da necu da kazem nego ni ja ne znam eto npr.preko jw plejera ili ako imas predlog preko necega drugog.
za flash player sam ti napisao, nebitno dali je jw, adobe ili neki drugi,
imas opciju i za vlc to ide iz scripte bez hasha dovoljan je i user:pass sto je free opcija a postoje i ovako
sto je sada u modi ubacis kompletnu m3u listu
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Kod:
http://www.videolan.org/vlc/streaming.html

Ja hocu strimove da ubacim u plejer kao sto to rade vietnamci i onda restrimuju sbb,t2,max tv ili ne znam ni ja sta...ali hocu da ubacim vektor pa da se gleda ali da ne treba proksi kada se gleda van srbije i da ne moraju da se registruju kao na volim tv i sl.
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Ja hocu strimove da ubacim u plejer kao sto to rade vietnamci i onda restrimuju sbb,t2,max tv ili ne znam ni ja sta...ali hocu da ubacim vektor pa da se gleda ali da ne treba proksi kada se gleda van srbije i da ne moraju da se registruju kao na volim tv i sl.
treba ti net 1000/1000, dobar/odlican cpu, min 8gb memorije, sto vise kanala to jaca masina neophodna, tesko ce to da ide u free opcijama
Kod:
http://serbianforum.org/threads/strimovanje-tv-kanala.462984/
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top