Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Koristim simpletv i to onaj koji si ti postavio. Možda nije mesto da pitam ali me interesuje kako da podesim boje, kontrast i sl. za kanale? Našao sam te opcije u podešavanjima ali kad ih podešavam ništa se ne dešava tj. sve ostaje po starom,
A ovaj program koji pomenuh u pređašnjem postoj sam želeo da isprobam. Fino izgleda kad se sve lepo podesi ali se Aspect rAtio mora podesiti za svaki kanal posebno što prilično iritira. Plus što ne videh u njemu podešavanja za boju, kontrast itd itd.
Aspect ratio radi bez problema kad se podesi za sve kanale isto a Adjusment ni kod mene ne radi i nisam nikad prije testiro ali moguce zato sto nemas ATI and NVIDIA video cards i zar nemas opziju na monitoru ili TV da podesis i u Potplayer radi sve bez problema ili u verziji Simpletv koja se install moguce da radi da probas.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Aspect ratio radi bez problema kad se podesi za sve kanale isto a Adjusment ni kod mene ne radi i nisam nikad prije testiro ali moguce zato sto nemas ATI and NVIDIA video cards i zar nemas opziju na monitoru ili TV da podesis i u Potplayer radi sve bez problema ili u verziji Simpletv koja se install moguce da radi da probas.

Ma nije to toliki problem. Simpletv je fenomenalan program, naročito onaj tvoj sa logo znacima sa sve moguće i nemoguće kanale. Nego mi bilo čudno to za adjusment podešavanja pošto ona u svim ostalim programima rade. A što se tiče aspect ratia niasm mislio na simpletv, tu savršeno radi, već za Perfect Player. U svakom slučaju hvala na odgovoru i na simpletv playeru naravno :)
 
Natrag
Top