Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
563
Xexexexe skontal si sta se desava bas tako gleda da iskoristi ljudi za nesto i posle se reklamise na forum , to i ranije se desavalo i stalno ce se desava,stavlja neki slike iz ruske kanali gde gi ima na sve forumi pa gi i salje na pp(hehehehihihi) stal i boxer i boxove daje na pp (hehehihihi).A na ovi koj pricat da im pomogal samo se cudim zasto se javljate ovde i stalno trazite nesto na forum pa javite se direktno njega.Kao ova ptica koja stavi glava u pesak i misli da nikoj ja nevidi.Uobste se ne vracaj ostavi ga da si stavlja slike i da se zahvaljue sam sobom koliko hoce, mozes neki put da se javis i stavis hvala ce nasal ruse koj radat .hehehehehihihi
Sota mi je za razliku od tebe nešto i poslao a ti samo dolaziš ovdje da bi radio nerede..!
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
563
Neka se javi netko kome je Gata bez zanata pomogao!
I što ako imam nettvplus, to ne znači da ga mogu gledati? a amis što imam to nije ni upola kanala koje amis nudi, to je sa mobia aplikacije gdje većinom idu meni nezanimljivi kanali..
 
Učlanjen(a)
27.10.2014
Poruka
170
Sta se ovo desava?! Nije valjda danas nestasica banana :D



tako je divak 22 vidis i sam da nemoze jedan drugog videti losmij nepodnosi sotu
sota nepodnosi dedevci cegevara sotu itd katastrofa pa to se iz aviona vidi kolika netrpeljivost vlada izmedju stafa

Hahaha...a kako ti to majke ti znas ko koga ne podnosi? Da ti nije javio mozda Milan Tarot :roll:



Послато са фиксног телефона уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.07.2014
Poruka
247
Sta se ovo desava?! Nije valjda danas nestasica banana :D
Evo Japanski i za pravok japanca,oki doki...
#EXTINF:-1,animax
rtsp://c.itvitv.com/animaxj.yuwnshydgtrf
#EXTINF:-1,bskids
rtsp://c.itvitv.com/bskids
#EXTINF:-1,d365
rtsp://c.itvitv.com/d365
#EXTINF:-1,fns27
rtsp://2.itvitv.com/fns27
#EXTINF:-1,mega
rtsp://c.itvitv.com/mega
#EXTINF:-1,mjtv
rtsp://c.itvitv.com/j.gfhghdayh
#EXTINF:-1,nhk
rtsp://c.itvitv.com/nhke.huyudfroskrjw
#EXTINF:-1,ntv24t
rtsp://u.itvitv.com/ntv24t
#EXTINF:-1,plus
rtsp://2.itvitv.com/plus.iuweynciuweny
#EXTINF:-1,TbsMusicDay
rtsp://u.itvitv.com/TbsMusicDay
#EXTINF:-1,test2
rtsp://u.itvitv.com/test2.j
#EXTINF:-1,test3
rtsp://c.itvitv.com/jp.test3
#EXTINF:-1,wowow
rtsp://c.itvitv.com/wowow
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.338
egal 123

I svi clanovi foruma.. svako je razlicitog misljenja tako i Che , losmij ili ja tj neko drugi kako nas iz Stafa tako i vas clanova ... to neznaci da se mi ili vi izmedju sebe ne podnosimo nije tacno.

Nema potrebe razglabati o nama ili vama ko sa kim i kako.

Forum funkcionise kako treba i to je najbitnije a to sto mi iz Stafa imamo nekad razlicita misljenja o necem to prepustite nama da mi izmedju sebe to rijesimo i svi zadovoljni.

Dodajem da je sve OK.


Pozdrav ugodan Dan i boravak na SF Forumu
 
Učlanjen(a)
30.10.2014
Poruka
10
egal 123

I svi clanovi foruma.. svako je razlicitog misljenja tako i Che , losmij ili ja tj neko drugi kako nas iz Stafa tako i vas clanova ... to neznaci da se mi ili vi izmedju sebe ne podnosimo nije tacno.

Nema potrebe razglabati o nama ili vama ko sa kim i kako.

Forum funkcionise kako treba i to je najbitnije a to sto mi iz Stafa imamo nekad razlicita misljenja o necem to prepustite nama da mi izmedju sebe to rijesimo i svi zadovoljni.

Dodajem da je sve OK.


Pozdrav ugodan Dan i boravak na SF Forumu
pusteno vam je , samo kad neko drugi pocne da kaci slicice vi odmah reagujete
a kad vi kacite onda je ok, milsim da to nije u redu i naravno svak ima svoje misljenje
 
Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
49
Neka se javi netko kome je Gata bez zanata pomogao!
I što ako imam nettvplus, to ne znači da ga mogu gledati? a amis što imam to nije ni upola kanala koje amis nudi, to je sa mobia aplikacije gdje većinom idu meni nezanimljivi kanali..

Meni je pomogao, i on mi je takodje dao nekoliko listi za gledanje i nekoliko nastavka za nettv koji su trajali bar po 2 meseca.
 
Natrag
Top