Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
@NW; da nemas mozda identove za ruske ntv+ sportske kanale iz futubox? znam da ima kanala ali ne pronadjem ID nigde....
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
dobar fazon, a kako cemo doci do kljuca..... :oopss:
Najlaksi i najpouzadniji nacin je da se pretplatis :D, mada i to nije po meni bas sigurno jer izgleda i oni nisu bas legalni (kod Bein Sports kanala skrivaju logo kanala)
@NW; da nemas mozda identove za ruske ntv+ sportske kanale iz futubox? znam da ima kanala ali ne pronadjem ID nigde....
Nemam, znam samo da imaju ukupno preko 200 kanala ili cak 250 ako se ne varam a ovo sto sam ja postavio ima 180.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Da li neko zna, sta je to Multi CardServer i cemu on sluzi ?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Pitanje, da li neko prodaje neku dobru domacu listu sa recimo SPORTKLUB, Discovery i NatGeo kanalima, VOLJAN SAM da platim mesechno.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Q1_Sports_CampaignPage_SportsPod_478x256.png_1113544611.png


Exclusive broadband offer for our Sky Sports customers Get 2 years free Sky Broadband Unlimited when you activate your new home of European Football - Sky Sports 5, available at no extra cost as part of the standard price of your Sky Sports package. Our Sky Sports customers could take Sky Broadband Unlimited and save £330† over 2 years compared to BT. Immerse yourself in the widest range of top-class European Football with action from the UEFA Champions League, La Liga, European Qualifiers and more. Plus, get 2 years free Sky Broadband Unlimited - totally unlimited with absolutely no usage limits.

 
Natrag
Top