Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
12
Zdravo , imam samsung smart tv i nstreamlmod . probo sam da napravim listu da gledam preko usb flash, sa raznim stvarima sto sam naso .ali nece da radi samo nesto . ako neko ima volju da mi posalje razne liste sa dobrim kanalima bio bi zahvaljen .volim sport, nemacke ,englezke i ako neko ima kanale kao church chanel , tbn , god tv gospeltv itd. to me isto zanima . hvala pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
468
Zdravo , imam samsung smart tv i nstreamlmod . probo sam da napravim listu da gledam preko usb flash, sa raznim stvarima sto sam naso .ali nece da radi samo nesto . ako neko ima volju da mi posalje razne liste sa dobrim kanalima bio bi zahvaljen .volim sport, nemacke ,englezke i ako neko ima kanale kao church chanel , tbn , god tv gospeltv itd. to me isto zanima . hvala pozdrav
Bas sam pre par dana naleteo na video sa youtube-a za sams smart tv,postupak sa kanalima i sve ostalo da ne duzim.Pretrazi youtube sve ima tamo.
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
36
Oozdrav svima, imam account sa htto://ntv.mx sky uk kanale kako izvuci? ko zna neka mi se javi na pm, hvala
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
HITNO!!!
Treba mi drimboks kanal (bilo koji) iz total/vip/pink paketa koji se kao pokreće, ali ne radi već u donjem desnom uglu VLC-a prikazuje DRM !
Hvala svima unapred!
 
Natrag
Top