Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
Pa nece biti bas tako jer kad ubacim neki strim,recimo ovaj:
#EXTINF:-1,BEST TV
http://www.justin.tv/widgets/live_embed_player.swf?channel=rtvz
on radi ovakav samo u Pot playeru i nigde vise,barem kod mene.Naravno,znam da postoji opcija da se odatle izvuce strim sa tokenom,koji radi u svim playerima,ali se to ne isplati jer se svaki cas token menja.Inace da napomenem,koristim verziju XBMCa 12.3

ma nista se ne ubacuje sve je unutra nista neradis osim da izaberes i pustis kanal sto se tice strimova koji se nalaze na Justin Tv

evo primjerak ..

best.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
ma nista se ne ubacuje sve je unutra nista neradis osim da izaberes i pustis kanal sto se tice strimova koji se nalaze na Justin Tv

evo primjerak ..

best.png
Ja imam instaliran JustinTV u XBMC,ali nigde nemam opciju za kanale vec samo za video iz njihove arhive.Gde se nalazi ta opcija za kanale?Ja ociglednu tu nesto nisam dobro uradio.
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
Ovog vikenda na programu je 29. kolo JSL. Na TV-u biće direktno prenošena dva susreta.

Foto: FK Crvena zvezda
U nedelju od 17 časova igraju se utakmice pretposlednjeg kola JSL. Crvena zvezda na svom stadionu dočekuje OFK Beograd. Crveno-beli pobedom će obezbediti titulu. Meč možete gledati na TV PRVA. Spartak na svom terenu dočekuje aktuelnog šampiona države. Meč između Spartaka i Partizana možete gledati na Arena sport 1.
 
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
Snasao sam se.Mogao si da mi kazes,ako vec znas da treba da ubacim ime kanala kako bih ga gledao,a zatim ubacim u favorite.Svejedno napravio sam listu kanala koja radi dobro.Pozdrav

mogao sam sigurno i toje tacno samo je finta u tome sto nisi trazio pomoc nego si jednostavno nagadjo ofo ono itd..
meni licno kad nesto nije jasno i treba pomoc onda je i trazim kod ljudi za koje smatram da nesta znaju .. :)
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
SBB rešio da nas obraduje:
GLEDAJTE DODATNE KANALE DO 30. JUNA
24. maj 2014.
Dragi korisnici,
Hvala na razumevanju za vreme trajanja Dana žalosti.
Od 24. maja do 30. juna pored svih vaših, možete da gledate i dodatne digitalne i HD kanale.
Korisnicima koji imaju naše premium pakete, spremili smo 5 filmova koje mogu da pronađu u našem Video klubu u folderu POKLON FILMOVI.
Ukoliko ste korisnik analogne televizije, imate mogućnost da se digitalizujete i gledate preko 85 kanala u digitalnom kvalitetu i to potpuno besplatno i bez ikakvih obaveza. Ponuda za korisnike analogne televizije važi dok traju zalihe.
Nadamo se da ćete uživati!


Nema HBO i kanala za odrasle - ostalo radi!
 
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.567
Kod:
Humanitarni meč za žrtve poplava u BIH, SRBIJI I HRVATSKOJ
Pariz: Phillipe Chatrier u 15:30h

Jel zna neko hoce li biti prijenos i koji kanal prenosi ?
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
koje greska je u pitanju kod simple tv plejera "can't find engine exec file"?
 
Natrag
Top