Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Malo sam po netu ................. znate sta sam nasao ??? od svih silnih adresa od T-2 pa nadalje i sveg ostalog sto je bilo u ponudi razni nasi sajtovi koji toliko brizno nama nude Tv programe itd... naravno sve dzabe .... nemaju nista da ponude bas nista jedino to sa hash
iako danas nije radilo sad momentalno radi
***Hidden content cannot be quoted.***[/HIDE-POSTS][/HIDE-POSTS]
Ja u zadnje vrem nisam ni skenirao, samo odem tamo i pogledam sta moze da radi u datom trenutku. Sve sto ima u opsegu ima i kod njih, zato i sada ne radi verovatno. Nije im dosta jedan server da zakace, nego zakace bukvalno sve iz opsega, i naravno niko ne moze normalno da gleda :)

mada T-2 je previse rasiren i svi ti sajtovi i blogovi ga koriste tako da je bulvalno postao neupotrebljiv, takodje i Siol serveri na meni znanim portovima su iz istog razloga neupotrebljivi za mene. :)

Gledao sam jedan tvheadend mesec dana(ustvari svakog dana samo proveravao da li radi) i naravno objave ga i stane. T-2 je previse javan, dok ostalo je previse tajno za moj xbmc :) :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Da imam kljuc koji vazi do sutra... na net tv plus radi na vlc ne radi tako da ne treba lista...
 
Natrag
Top