Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
468
Jedna stvar mi nije jasna a to je da svaki strim koji se postuje na ovom forumu da ne kazem za pola sata ali za 24h zavrsi van foruma tj na nekom drugom forumu.Sve sto se postuje trebalo bi ostati ovde u okviru ovog foruma,to je moje misljenje mada svako ima svoje misljenje.Pozdrav svima.
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2012
Poruka
174
Jedna stvar mi nije jasna a to je da svaki strim koji se postuje na ovom forumu da ne kazem za pola sata ali za 24h zavrsi van foruma tj na nekom drugom forumu.Sve sto se postuje trebalo bi ostati ovde u okviru ovog foruma,to je moje misljenje mada svako ima svoje misljenje.Pozdrav svima.
i ja sam to primetio i slazem se sa tobom u potpunosti
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Ovo se mora reci, zato ne brisite ovaj post !
A, odakle su liste koje se postavljaju na ovaj forum ?
Ne verujem da su pale s Marsa ili da ih je neko sam "skockao" !
Znaci da su i one uzete sa nekog drugog foruma, zato nemojmo molim vas vise o tome !
(samo pogledajte odakle su "skinute" poslednje postavljene liste)
Ovo prelazi u nebulozu ! :ludd/:
Zato - samo posteno - pa ko koga zaj..e ! :roll:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.136
Tako je kolega svaku listu je postavio njen vlasnik ili korisnik iste usluge. Što u konačnici podrazumijeva promociju vlasnika ili tzv. "pamet" korisnika.
Stvarno vas molim da nezauzimate mjesto na serveru sa takvim postovima. Pitajte, komentirajte , a ohladite od toga tko je što, kad i gdje, zašto i kako ostavio.
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.454
Pa daj da uvedemo ?

Lista : #‎EXTM3U‬
xxxxxxxx
xxxxxxxx
xxxxxxxx

Postavljena sa : ???????
ili
Skinuta sa : ???????????
ili
Ja skenirao i postavio ali link za skeniranje uzet sa : ???????
ili
Dao mi jedan covek
ili
??????????????????
Ma nije vise ni bitno,vazno je da se gleda .
 
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
1.514
@jura Samo da se nadovezem imas siol na m3u8 imas ruyu imas d3go bas kao Bokimasjsta interesantno i imas t2 ali oni italijani su te najvise zeznuli posto znam ko ti je dao ali dati su bokimajsti tu si se gadno prevario a sto se tice nettv-a i tu si se zeznuo posto te losmij zadirkivao bas za to posto ga krijes :crazy_pit::beee: i u album si vec 2 puta ucinio iste greske tako da ti ne pije vodu eh taj
Kod:
www.teamviewer.com

@jura zaboravih da te pitam dal znas sta je ovo 82.192.42.186
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
@jura Samo da se nadovezem imas siol na m3u8 imas ruyu imas d3go bas kao Bokimasjsta interesantno i imas t2 ali oni italijani su te najvise zeznuli posto znam ko ti je dao ali dati su bokimajsti tu si se gadno prevario a sto se tice nettv-a i tu si se zeznuo posto te losmij zadirkivao bas za to posto ga krijes :crazy_pit::beee: i u album si vec 2 puta ucinio iste greske tako da ti ne pije vodu
Za ostalo neznam ali za italijane si greska
 
Natrag
Top