Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Kako prevariti, tj izbeći DRM zabranu na pojedinim kanalima?
primer:
Kod:
http://194.116.252.129:4022/udp/239.239.2.187:1234
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
OkayFreedom VPN Premium (100% Discount)
akcija traje do 22.1.2015
premium nalog vazi 1god.

Zamena za Cyberghost, samo sto nema mnogo zemalja podrzano kao CyberGhost
Preporucujem svima da uzmu premium, nikad se ne zna kada ce trebati u narednoj godini, moguce je gledati France tv, BBC, Rai...

Kod:
http://www.windowsdeal.com/w/okayfreedom-vpn-premium-100-discount/
 
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
803
OkayFreedom VPN Premium (100% Discount)
akcija traje do 22.1.2015
premium nalog vazi 1god.

Zamena za Cyberghost, samo sto nema mnogo zemalja podrzano kao CyberGhost
Preporucujem svima da uzmu premium, nikad se ne zna kada ce trebati u narednoj godini, moguce je gledati France tv, BBC, Rai...

Kod:
http://www.windowsdeal.com/w/okayfreedom-vpn-premium-100-discount/
ogromna je razlika između cyberghosta i okayfreedom vpn . Treba napomenuti da okayfreedom vpn daje samo 10gb za mesec dana što u suštini znači da možete pogledati 2 dvd filma i gotovo dok cyberghost nema ograničenja . Okayfreedom može značiti nekome kome treba za klasičan surf ,ali sve u svemu zatrebaće nekom ipak free je free .
pozdrav
 
Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
srpska-nova-godina.jpg
" Мир и радост свима од Господа, јер су мир и радост најважнија богатства овог и оног света. За тим сви ми чезнемо. Можемо имати на кугли земаљској што год пожелимо, а да немамо мир и радост. А мир долази од Извора Мира, од Господа. Када се Господ обратио својим ученицима, када су они затворили врата због страха од Јудеја, прво што им је упутио било је: "Мир вам." "
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Pozz svima.. Hteo bih da pitam dal postoji neki program koji automatski kreira playlistu pri dodavanju ip adrese. npr t-2 listu nepotpunu da nebi uz svaki program posebno dodati proxy ili ip kako se vec zove. nego jednim klikom sve sam da doda :) Ako je neko razumeo nek mi odg. hvala :)
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
@mupp

A da li si probao da pustiš ove kanale, pre nego što si ih "okačio" ovde???
Da jesi, video bi da je velika većina kodirana. DRM.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
ogromna je razlika između cyberghosta i okayfreedom vpn . Treba napomenuti da okayfreedom vpn daje samo 10gb za mesec dana što u suštini znači da možete pogledati 2 dvd filma i gotovo dok cyberghost nema ograničenja . Okayfreedom može značiti nekome kome treba za klasičan surf ,ali sve u svemu zatrebaće nekom ipak free je free .
pozdrav

samo mala ispravka, nema nikakvog ogranicenja Premium korisnicima, kao sto se vidi na slici sa njihovog sajta, i kod mene nema nikakvog ogranicenja, dok free korisnicima ima 500mb. Naravno nije isti kao CyberGhost, CyberGhost ima mnogo vise servera po svetu oko 40, dok okayfredom ima 12 najbitnijih, meni cak bolje okayfreedom od CyberGhost-a, a i traje 1 god :)
 

Prilozi

  • dffsd.png
    dffsd.png
    102,1 KB · Pregleda: 61
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.712
Pozz svima.. Hteo bih da pitam dal postoji neki program koji automatski kreira playlistu pri dodavanju ip adrese. npr t-2 listu nepotpunu da nebi uz svaki program posebno dodati proxy ili ip kako se vec zove. nego jednim klikom sve sam da doda :) Ako je neko razumeo nek mi odg. hvala :)
Ako je u pitanju izmjena IP adrese ili udp itd...postojece liste moze
Pozdrav
 
Natrag
Top