Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
27.10.2014
Poruka
170
Док честитку шаљем ову, Православну славим Нову.
Честитам је свим Србима, а посебно најмилијима.
Ко је слави овог дана, Бог нека га чува од душмана.

Ко честитку ову прими у весељу нека живи, нек га срећа прати јер добро се добрим врати.

Срећна Српска Православна Година!

Vatromet-iznad-hrama-Svetog-Save-3.jpg
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Ja sam naleteo na strim za koji nisam znao šta je. Skenirao sam opseg i dobio albanske kanale. Meni nisu potrebni, a njemu trebaju, pa sam je okačio.
A da provocira - provocira! Dosadan je kao zubna bolest (da se ne izražavam).
Mada malo malo pa se pojavi neko ko samo traži, a mrzi ga da pogleda tj. pretraži postove.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Moja preporuka sto se playera tice pored mx playera je i VXG player koji otvara i ono sto mx nece da otvori ,naravno pro verzija jer u pro verziji imas i dugme za snimanje onoga sto gledas .pozdrav
evo link za skidanje pro verzije
Kod:
http://globalapk.com/android-apps/21453-vxg-video-player-pro-v172.html
probao sam i ovaj plavi IPTV i ovaj narandzasti ,po meni je bolji ovaj drugi
Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.apec.qsmart.iptv
Vxg na dosta uređaja puca, to mu mana. Ako imaš sreće da lepo radi na tvom uređaju, ne menjaj ga.

Za drugi deo, jedina prednost narandzastog IPTV je flow opcija, ali u jednom od narednih update ce i plavi podržavati opciju istu. Možda već u sledecem posto sam bas to pitao Alexandra pre par dana.
A plavi u odnosu na narandzasti ima mnogo vise prednosti (epg, logo, resume on pause...)

Pozz
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.885
SVIM CLANOVIMA FORUMA KOJI DANAS SLAVE SRPSKU NOVU 2015 GODINU KAKO JA TAKO I ADMINISTRACIJA ZELIMO VAM SVIMA DA JU DOCEKATE U ZDRAVLJU MIRU I VESELJU SA SVOJIM NAJMILIJIMA


Otvaramo knjigu. Njene stranice su prazne. Sami cemo na njih ispisati rijeci. Knjiga se zove Mogucnost, a njeno prvo poglavlje - Novogodisnje vece.





Svaki trenutak u danu ima svoju vrijednost. Jutro donosi NADU, poslepodne VJERU, vece LJUBAV, a noc ODMOR. Nadam se da ce te u svakom ovom trenutku uzivati svakoga dana u 2015 godini.




SRETNA VAM PREDSTOJECA NOVA 2015 GODINA!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.885
ДОК ЧЕСТИТКУ ШАЉЕМ ОВУ ПРАВОСЛАВНУ ЧЕКАМ НОВУ. ЧЕСТИТАМ ЈЕ СВИМ ПРАВОСЛАВНИМА, А ПОСЕБНО СВИМ СРБИМА. КО ЈЕ СЛАВИ ОВОГ ДАНА БОГ ГА ЧУВ'О ОД ДУШМАНА! КО ЧЕСТИТКУ ОВУ ПРИМИ У ВЕСЕЉУ НЕКА ЖИВИ! НЕК' ГА СРЕЋА УВИЈЕК ПРАТИ, ЈЕР ДОБРО СЕ ДОБРИМ ВРАТИ!



ОГАЊ ГОРИ ,ВИНО ТЕЧЕ, СРБИ СЛАВЕ ОВО ВЕЧЕ. СРПСКА НОЋАС НАМА СТИЖЕ, ПРАВОСЛАВЦИ САД СУ БЛИЖЕ. И У ИМЕ ПРАВОСЛАВЉА СРЕЋНА СРПСКА, ПУНО ЗДРАВЉА!
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
468
Ako moze neko da mi objasni,mozda ce zvucati smesno ali? Kako naci ili odrediti port za server kada na serveru pokaze it works ili onu drugu oznaku welcom to .... ? Hvala
 
Učlanjen(a)
06.08.2014
Poruka
270
Ja sam naleteo na strim za koji nisam znao šta je. Skenirao sam opseg i dobio albanske kanale. Meni nisu potrebni, a njemu trebaju, pa sam je okačio.
A da provocira - provocira! Dosadan je kao zubna bolest (da se ne izražavam).
Mada malo malo pa se pojavi neko ko samo traži, a mrzi ga da pogleda tj. pretraži postove.
A povrh svega ni hvala ne zna da kaze ali se nadam da je sad bar izvesno vreme miran!
I DA ISKORISTIM PRILIKU SVIMA KOJI DANAS SLAVE SRECNA NOVA!!!
 
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.513
Vxg na dosta uređaja puca, to mu mana. Ako imaš sreće da lepo radi na tvom uređaju, ne menjaj ga.

Za drugi deo, jedina prednost narandzastog IPTV je flow opcija, ali u jednom od narednih update ce i plavi podržavati opciju istu. Možda već u sledecem posto sam bas to pitao Alexandra pre par dana.
A plavi u odnosu na narandzasti ima mnogo vise prednosti (epg, logo, resume on pause...)

Pozz
KoristimVXG player pro neko vreme vec, jos ni jednom nije puko,imam android box povezan sa tv-om,i sve to radi extra,lepo otvara rtmp,mms i ostale formate ,i kao sto sam reko meni se svidja sto ima opciju snimanja pa tako snimim neki spot sa mtv-a,jugoton tv-a itd,zaboravih da kazem da file upload radi savrseno pa lako prebacim sa androida u komp i obrnuto preko wifi mreze,bilo da su u pitanju slike ili video .,;) POZZZ SRECNA NOVA GODINA :):):)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top