Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.165
Kako iz Android playera najlakše povaditi streamove. Gdje se nalazi nalazi instalacijski folder, negdje u root. Znam da se može na Pc dignuti virtualni pa skenirati konekcija. Baš na mobitelu me zanima.
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Pozdrav drugari.Može mala pomoc? Ima li neko link od američkih kanala tipa CBC,NBC,Fox itd.Unapred hvala!;)
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2012
Poruka
4
Pozdrav jedno pitanje ako neko zna slucajno kako se zove ex yu iptv koja radi na mag 250 preko mac adrese vidio sam kod kolege imaju sky orf njemacki kanali i dosta ex yu canal zatim videoteka sa prevodima,nece dami kaze koja je iptv.pozdrav
 
Učlanjen(a)
27.10.2014
Poruka
170
Pozdrav jedno pitanje ako neko zna slucajno kako se zove ex yu iptv koja radi na mag 250 preko mac adrese vidio sam kod kolege imaju sky orf njemacki kanali i dosta ex yu canal zatim videoteka sa prevodima,nece dami kaze koja je iptv.pozdrav
Ex-Yu IPTV aplikacija preko koje idu i Sky Orf nemacki kanali + na sve to jos drug ti nece kaze koja je aplikacija. :beee:
Hahaha...dobar ti taj drug a jos ti gori nacin da reklamiras tu aplikaciju tj. novopeceni IPTV. :roll::roll::roll:
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2012
Poruka
4
to znam ali neznam naziv iptv televizije gdje mogu dobiti listu jer ovaj prodaje skupo.
 
Natrag
Top