Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
jedan predlog za crvene i plave nikove je da se otvori dream tema gde cemo stavljati samo nastavke , recimo ovako
Kod:
/1:0:1:47A:30:A027:FFFF0000:0:0:0:
, i predlazem da ide u hide post 100, em sto svi znamo da skeniramo dreambox (onaj ko ne zna, objasnjeno mu je), em sto je beskorisno postavljati ip, em sto ce se naci neko pametan da stavi jacu zastitu i to nece moci da se gleda... nadam se da se vecina forumasa slaze i da ce se razmotriti o tome, na nama je da pokrenemo akciju, pozdrav :mig:
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
Nebih ja rekao da se svi prave ludi i necuju sta neko pita.Samo je problem u tome sto se ne moze vjerovati pojedincima cak i ne dobijes ni hvala poslije kada posaljes nesto na PP.Cast izuzecima sami ce se svi prepoznati u ovome sto pisem.Iskreno ja preko PP vise pomognem nego javno samo ako je covjek korektan i naravno ako se moze dati ono sto covjek zamoli.Naravno sve se ne moze dati zna se sta se licno za sebe cuva ali sto moze uvjek tu sam da podjelim sa ok clanovima.Evo cistog primjera ovaj decko trpi radi onih bahatih i slabo mu se ko javlja a zasto? bas zato sto ljudi nemaju povjerenje ili su se nasli u losim situacijama sa drugim pa sada slabo kome zele izaci u susret.Ja cu uvijek izaci u susret samo ako mogu i ako osjetim da je druga strana normalan korektan clan foruma,cak ne moram ni da ga znam samo ako osjetim da je covjek.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Sta mi treba od aplikacija i pleyera na Samsung Smart tv da bih pustio .m3u fajl, listu? Imam neku IPTV aplikaciju ali nije to to.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
bein sports komplet u full hd ko mi moze nabaviti....za zamjenu mogu da dam dva legalna n*t tv kljuca koja vazita jos po 11 meseca....
 
Natrag
Top