Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
21.04.2012
Poruka
116
Ako ima neko linkove od balkaniyum tv-a bez user-a i pass-a bio bi zahvalan ako koze na pm, hvala u napred
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Vise godina? :D Zanimljivo ;)
Ljudi, pratim vas više godina i stvarno ste odlični.
Ima li neko da mi pošalje na pm strimove za dokumentarne tv (viasat history, visat explorer, national geographic...) sa domaćim titlom?
Srdačan pozdrav!
Njegov zadnji post pre ovoga je bio 2010 godine znaci cetiri godine nije se udostojio nista staviti i sad trazi nesto da se mene pita ja bi mu dao ban za neaktivnost,ja to radim kod sebe na forumu...
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
Ko li je taj nolte pola skripte preneo preko drine

a mozda je i neka curica:buba_lcd:

:roll::smisi:
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
zar je moguce da je tesko da bilo ko napise dali SOS kanal radi u volimtv??????????????????????? neverovatno
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
9
Njegov zadnji post pre ovoga je bio 2010 godine znaci cetiri godine nije se udostojio nista staviti i sad trazi nesto da se mene pita ja bi mu dao ban za neaktivnost,ja to radim kod sebe na forumu...

Drži se ti svoga životnog motoa : "AKO NEMOZES DA CINIS DOBRA DELA,ONDA NASTOJ DA NE CINIS LOSA".
Inače, za tvoju informaciju "ne" se uvijek piše odvojeno od glagola u ličnom glagolskom obliku.

 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Drži se ti svoga životnog motoa : "AKO NEMOZES DA CINIS DOBRA DELA,ONDA NASTOJ DA NE CINIS LOSA".
Inače, za tvoju informaciju "ne" se uvijek piše odvojeno od glagola u ličnom glagolskom obliku.
Dobro kakve sad ima veze da li se "ne" pise zajedno ili odvojeno od glagola sa tim sto ti nisi dolazio cetiri godine na forum,ako si ti vec obrazovaniji od nas sto to nisi pokazao svojim ucescem i doprinosom na ovom forumu,slazem se da je dobro ako je gramaticki ispravno sve ali ovo je ipak tema u kojoj se postavljaju pitanja i pisu komentari o radio i tv streamovima tako da ako se i napravi neka greska u pravopisu nije strasno...!!!
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
9
Dobro kakve sad ima veze da li se "ne" pise zajedno ili odvojeno od glagola sa tim sto ti nisi dolazio cetiri godine na forum,ako si ti vec obrazovaniji od nas sto to nisi pokazao svojim ucescem i doprinosom na ovom forumu,slazem se da je dobro ako je gramaticki ispravno sve ali ovo je ipak tema u kojoj se postavljaju pitanja i pisu komentari o radio i tv streamovima tako da ako se i napravi neka greska u pravopisu nije strasno...!!!

Sinko, podsjećam te još jednom na tvoj moto: "AKO NEMOZES DA CINIS DOBRA DELA,ONDA NASTOJ DA NE CINIS LOSA".
Ne bih rekao da je "dobro djelo" to što pozivaš na banovanje. U tome je suština, a ne u pravopisu.
 
Natrag
Top