Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
468
Ako moze mala pomoc?
Imam stariju verziju Simple plejera koju koristim zbog starijeg sistema kompa pa ona najnovija mi ne odgovara.
SimpleTV 0.4.7 b2 setup (VLC 2.0.2)
Tice se skeniranja kanala u Simple,nasao sam jedan tutorijal na youtube-u ali po tom tutorialu Simple ni da mrdne.Sta moze da bude problem oko toga i da li moze neko kratko uputstvo kako ide to skeniranje u Simple ili video tutorial.Hvala puno i veliki pozdrav svim clanovima i ostaloj ekipi.
 
Učlanjen(a)
05.10.2014
Poruka
37
Kod:
#EXTINF:0,52 - HBO
/239.16.1.252:5000
#EXTINF:0,53 - HBO Comedy
/239.16.1.253:5000
#EXTINF:0,54 - Cinemax
/239.16.1.254:5000
#EXTINF:0,55 - Cinemax 2
/239.16.1.255:5000

samo me interesuje da li vam rade ovi kanali? ili je stream promenjen? ili je do ove adrese koju koristim, ako je promenjeno molio bih da mi posalje neko, ako nece niko, nikom nista, zivot ide dalje :D
Uhvatil si druze neko koj je platil osnovi paket kanala ot tamo tako da nema ovi kanala u njega ,odi na nihov sajt i vidi kakvi sa paketa i sam ce vidis sta je platil ovi da gleda to i ti ce gledas.http://www.t-2.net/televizija/programski-paketi
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
Ako moze mala pomoc?
Imam stariju verziju Simple plejera koju koristim zbog starijeg sistema kompa pa ona najnovija mi ne odgovara.
SimpleTV 0.4.7 b2 setup (VLC 2.0.2)
Tice se skeniranja kanala u Simple,nasao sam jedan tutorijal na youtube-u ali po tom tutorialu Simple ni da mrdne.Sta moze da bude problem oko toga i da li moze neko kratko uputstvo kako ide to skeniranje u Simple ili video tutorial.Hvala puno i veliki pozdrav svim clanovima i ostaloj ekipi.
Ako je setup nema da skenira treba ti portable
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2013
Poruka
291
gore navedene kanale imamo gledati na xxx stream blogova i stranica , tako da ništa i ne dobijamo i ne gubimo , da je sporta više to bi već bilo nešto, a i sama činjenica da se nešto treba platiti nije ok, jer zašto onda služi ovaj i drugi forumi , za marketing ili da se nadje nešto free- džabe za gledanje. Sve dok bude free ja ga neću platiti a potrudiću se da svaki stream koji nadjem podijelim na forumu sa drugima.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.171
Ako je ovo warez forum zna se čemu služi, zahvalio bi svima koji tomu doprinose, a na ovom forumu ih ima puno. Budimo složni zajedno smo jači.
 
Natrag
Top