Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
Moze neko da mi otkrije tajnu na pp kako da nadjem kljuc za nettv?I uopste kako se nalaze i gde ti kljucevi?Puno ljudi ih ima,samo ne znam odakle.:confused:

Nema tu nikakve tajne,oni kupe i mirna Backa,ili dobiju od komsije na poverenje

Nema tu nikakve tajne , ko zna,skeniranjem , ko cita , bilo je objasnjeno kakao , a ima i sad na forumu,a gde ima,uzmi procitaj pa ces naci kako.
Koga mrzi da cita i prati i uci , ili ga nezanima ova oblast a hoce kljuc,mora da ima drugare-prijatelje koji mu daju kljuc.
A koga nista ovo gore nedotice on plati .
Ima jos nacina , ali su uglavnom ovi pobrojani.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
HVALA SVIMA NA PODRSCI Nekada davno i ja sam moljakao i bilo je ljudi koji su mi pomagali i hvala im ali (na ovo bi molio da obratite paznju i ako primetite javite se doktoru) kada sam imao kontakte sa ljudima u stvarnom zivotu i na internetu nije mi bilo dobro i vrtelo mi se u glavi i imao sam visok pritisak i nervozu i nesto neobjasnjivo u glavi,kada sam otisao kod doktora na preglede ustanovili su mi tumor na plucima to je sve bilo zbog te bolesti otkako sam operisan i odstranjen je tumor sve je po starom tako da od sada jer ne radim nigde zbog post operativnog odmora imam vremena na pretek i mogu da ucim sve o skeniranju a da ne moljakam i ne dosadjujem drugima sad imam ip adrese od sbb i od telekoma ali ne znam kako da nadjem udp adrese da bi gledao te kanale.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.488
Mislim da je krajnje vrijeme da netko naparvi i postavi kvalitetnu listu sa kanalima koji rade neprestano više od mjesec dana.Naravno pod hide.I to kanale po grupama a ne razbacano.Takve stvari se cijene.
Dzaba ti HIDE kad pogledam po stranim forumima nase forume ne ubrajam svuda nase liste koje se ovdje objave pod HPOSTS sa 100 postova tako nesta bi bilo i vise nego suludo nece trajati ni 1 Dan

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.128
"Naše liste" mislio sam na free ,a vi što imate sve nemorate stavljat ništa čuvajte te liste za sebe.
Zna se već što se može postavit a što ne,što valja a što ne.Neznam čemu nepotrebni komentari.
Da i tu listu bi mod trebao ubaciti u prvi post u temi te ju po potrebi ažurirat.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Uopravo sam zvao sbb javila se jedna prijatna teta,pitao sam je za d3go uslugu i da li je kod njih dozvoljeno da se dele d3go nalozi drugima koji ne koriste sbb,odgovorila mi je da je apsolutno slobodno deliti d3go naloge kome god ko hoce :)Tako da ko god ima d3go nalog a ne treba mu ili ima slobodnih mesta moze me kontaktirati da mi proda ili da mi da besplatno .
 
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
511
Uopravo sam zvao sbb javila se jedna prijatna teta,pitao sam je za d3go uslugu i da li je kod njih dozvoljeno da se dele d3go nalozi drugima koji ne koriste sbb,odgovorila mi je da je apsolutno slobodno deliti d3go naloge kome god ko hoce :)Tako da ko god ima d3go nalog a ne treba mu ili ima slobodnih mesta moze me kontaktirati da mi proda ili da mi da besplatno .
Nećeš imati velike koristi od tog naloga ako nisi na SBB-ovom netu. Naime, imaćeš mogućnost da gledaš nekih 50-tak kanala koje inače imaš free na netu a nećeš moći da gledaš Sport klub kanale, Fox i sl.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Znam i to su mi rekli ali izvadio bi linkove preko one opcije da se gleda kad se hoce tu imaju ultre to su mi ljudi slali i imao sam neki epg koji je vukao te kanale ali mi je sve to otislo kada mi je pao sistem i kada sam bio u bolnici deca pola izbrisala.
 
Natrag
Top