Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Ipak bi tema Pitanja i komentari trebala da se ugasi,pa ako nesto nekog stvarno interesuje onda na pp...
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Dobro da li vi mislite da ovde treba da se vodi neka beskonacna diskusija o necemu sto nije tema...znam da neke clanove vredjaju neke stvari ali postoji procedura kako to rijesiti.. ili da pitamo i naucimo nesto sto ce koristiti svima nama...danas sam napisao da se ova tema ne zloupotrebljava i da se diskusije vode na nekom drugom mjestu...ali izgleda da junacko srce neda mira...sad cu ja lepo da izbrisem sve i nadam se da se nece ponavljati opet...nista licno..jucer sam to i obecao...bez ikakve ljutnje nadam se ljudskom razumjevanju..i bez vredjanja molim vas...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Moze li jedno objasnjenje sto su samo moji postovi spam i obrisani,dok drugi nisu?! Nemam nista protiv,neka bude reda al neka su pravila za sve ista.
Uostalom ova tema koliko je meni poznato sluzi za sve sem vredjanja,tako da...

2014_11_15_195303.jpg

Da citiram sam sebe:

Nije po pravilima na vredjanje uzvratiti istom merom, vec treba prijaviti tog koji vredja, i on ce biti sankcionisan... To je jedino ispravno, uzvracanjem uvredama rizikujete da i sami budete kaznjeni, i to vazi za sve clanove...


Svaka provokacija ce biti obrisana, svaka rasprava ce biti obrisana, i ako se ne smire malo strasti cela tema ce biti obrisana... Zbog stalnih rasprava, oni koji bi trebalo da imaju korist od ove teme, ne mogu naci sta im treba. Ova tema je tu za sve clanove foruma, sadasnje i buduce, ali ako izgubi poentu, i narusava ugled foruma, kao sto to cesto bude slucaj, kao sto je admin vec upozorio, tema ce biti izbrisana. Posetioci ove teme izgleda dosta cesto ne shvataju da Serbian Forum mnogo vise od ove teme, da je ovo samo jedan deo foruma i da forum je i pre funkcionisao bez ove teme, i ako bude potrebno i ubuduce ce... Opsta pravila foruma se primenjuju na ceo forum, ovaj deo nije izuzetak, pa ili ce da se postuju pravila kao u drugim delovima foruma ili teme nece biti.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Moze li jedno objasnjenje sto su samo moji postovi spam i obrisani,dok drugi nisu?! Nemam nista protiv,neka bude reda al neka su pravila za sve ista.
Uostalom ova tema koliko je meni poznato sluzi za sve sem vredjanja,tako da...

2014_11_15_195303.jpg
Pretpostavljam da znas o kojoj se temi radi,niko nije rekao da se nemoze komentarisati i pisati u vezi nje..ali mislim da su ljudi bukvalno shvatili ovo "svadjati se"..imam osjecaj da pojedinci misle da mogu neznam kako se sad ponasati i govoriti da bi samo po njima ucinili forum interesantnim a ustvari prave probleme svima..predlozicu staffu da izbace ovu rec sa prve stranice ove teme...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
I ja prvi post ove teme

Zanimljivo sto se citira taj post(Koji nije pravilo podforuma) vec drugi put danas, izgleda da ste svi isti procitali ali ste ono mnogo bitnije zaboravili, pravila foruma, podforuma, i bukvalno iscrtana uputstva u dve teme...
@dedevci slazem se sa promenom prvog posta, jer ga mnogi tumace bukvalno, iako nije u skladu sa pravilima, i za divno cudo taj post su svi nasli da procitaju, ali pravila nikako da nadju :D, takodje i slazem se da sve komentare treba svesti samo na ono vezano za temu, sto si ranije pominjao...
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
563
ode i ona xnet.lista.. čak su na jednom forumu od nje napravili desetak postova:hr lista, bih lista, sport, dok.. :gl_sigh:
 
Natrag
Top