Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
563
@Che_Guevara007

da se nadovežem na kolegu... mislim svima je jasno da je moguće imati bilo koju listu od iskona do sbba, od siola do amisa.. od telemaha do ne znam koga. no koja je poanta u tome da se postaju screenshotovi... zašto je problem podijeliti nešto na pm?
razumijem da je teško podijeliti javno jer to odmah ubije streamove.. vjerujte ljudima podijelite im nešto za početak pa ako vidite da su nezahvalni i da su to negdje šereali drugi put nemojte.... zar nije warez i Internet tu da bi nešto podijelili ili je svatko za sebe? evp recimo ja tražim da iskon da bih ga gledao ne da bih se sa niime hvalio... možda sam ovdje novi pa nemam vaše povjerenje,to poštujem ali barem mi dopustite da ga zadobijem....

ali isto tako moram reći da sam od dosta ljudi dobio pomoć i hvala svima na tome......
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
U vlc,simple pl. ne pa onda vjerojatno neće ni u xbmc-u
Radi u xbmc

LSPBZDC.jpg

p9mG48V.jpg
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
30.266
@Che_Guevara007

da se nadovežem na kolegu... mislim svima je jasno da je moguće imati bilo koju listu od iskona do sbba, od siola do amisa.. od telemaha do ne znam koga. no koja je poanta u tome da se postaju screenshotovi... zašto je problem podijeliti nešto na pm?
razumijem da je teško podijeliti javno jer to odmah ubije streamove.. vjerujte ljudima podijelite im nešto za početak pa ako vidite da su nezahvalni i da su to negdje šereali drugi put nemojte.... zar nije warez i Internet tu da bi nešto podijelili ili je svatko za sebe? evp recimo ja tražim da iskon da bih ga gledao ne da bih se sa niime hvalio... možda sam ovdje novi pa nemam vaše povjerenje,to poštujem ali barem mi dopustite da ga zadobijem....

ali isto tako moram reći da sam od dosta ljudi dobio pomoć i hvala svima na tome......

Problem je u tome sto stalno dolaze generacije novih clanova.Da je to limitirani krug pa istestiras sve i vidis u koga mozes da imas povjerenja onda bi to moglo na taj nacin.Ovako je to nemoguce.Zato je na vama da se dokazujete da ste ljudi koji zele da ucestvuju u radu ovog foruma.Forum je velik i raznolik,svako moze sebe da nadje u odredjenom dijelu foruma.Postujte nesto,trudite se.Neko ce reci ja neznam.Nisam ni ja znao pa sam pitao one koji znaju.Sticite znanje i prijatelje,strimovi su manje vrijedni od toga.Lijep pozdrav svima i uzivajte na SF!!!
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2010
Poruka
115
Iznagledo sam se slika i lista i trazim nesto na PM a niko ni da isprati neku stabilnu listu,evo moze li neko da mi isprati Amis,siol,t2,iskon nesto sto nema tolko po forumima,hvala
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
563
U potpunosti se slažem sa fox69...

Iznagledo sam se slika i lista i trazim nesto na PM a niko ni da isprati neku stabilnu listu,evo moze li neko da mi isprati Amis,siol,t2,iskon nesto sto nema tolko po forumima,hvala
ništa od toga nije javno...
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.338
Moze i indirektno

Nisam se ja reklamirao slikama nego dokazivao ljudima suprotno od onog sto je bilo receno , ponudjeno itd... meni nije u interesu da se reklamiram nego je poenta da se dokaze nesta da ljudi znaju ... mogao sam da pisem bla bla bla itd ... i sta sa tim ???

Sto se tice pomaganja i slicnog ja mogu rec za sebe da nema posta na kojeg nisam odgovorio i skoro uvijek nesta ponudio pod jedan a pod dva pomogao koliko sam mogao ne samo na SF Forumu takodjer i preko Skypea ... pa ljudi sta ja sad treba sa svog racunara sve da dam ili ?? pa i vi sami imate nesta ili kablovsku il sta znam satelit Digi ili total Tv pretplatu i tom slicno... CS Dreambox itd... ja nemam tu opciju u Inostranstvu nista da gledam ako ne platim kao i mnogi od vas.

Eto znate me svi i novi i stari clanovi nadjite moj jedan post da sam trazio domacu listu ok jesam nedavno RTS 1 ali to je bila sala to svi znaju ... a dajem i dajem i dajem i tom nema kraja pa ko sam ja ??? samo mnogi ne zele da se ukljucuju i prepisku bilo koje vrste i nikom na tom ne zamjeram.

Mogu jednostavno da pratim vasa izlaganja i da nedajem na iste komentare ako to nekom smeta ?? moze nije problem .... meni nije potrebno da se dokazujem jer kad bi se dokazivao tek bi onda........ itd...

Smatram da je dobro da se konsultujemo jedni sa drugima i uvijek ce neko da se nadje suprotnog misljenja jer ja nisam nikad kontrirao nikome ako je neko nesta dokazao slikama itd ... sta da vam kazem vise ......

Pozdrav


Pozdravljam
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
563
Sto se tice pomaganja i slicnog ja mogu rec za sebe da nema posta na kojeg nisam odgovorio i skoro uvijek nesta ponudio pod jedan a pod dva pomogao koliko sam mogao ne samo na SF Forumu takodjer i preko Skypea ...

Ja potvrđujem ovo , Šota je bio među prvima koji mi je pomogao i dok sam imao par desetak poruka i ja mu na tome zahvaljujem sada ovdje i javno...

moja poruka se odnosila na one koji postavljaju fejk slike obrađene u photoshopovima i ovdje s samo da stvaraju zbrku...
 
Natrag
Top