Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.01.2014
Poruka
49
Odoh do grada, kad se vratim videcu dali odgovara, ako ne odgovara vraticu ti ga :cool:
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
191
Једно питање за упућеније, на који би начин могао гледати вектор листу у Словенији.
Потребно ми је за брата, вјероватно треба неки Српски прокси, или нешто друго?
И гдје би то могао наћи
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
316
Једно питање за упућеније, на који би начин могао гледати вектор листу у Словенији.
Потребно ми је за брата, вјероватно треба неки Српски прокси, или нешто друго?
И гдје би то могао наћи
Imas http://www.volim.tv, tu ne treba proxy, a kanali su isti kao u vektoru ako se ne varam, pozdrav :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Једно питање за упућеније, на који би начин могао гледати вектор листу у Словенији.
Потребно ми је за брата, вјероватно треба неки Српски прокси, или нешто друго?
И гдје би то могао наћи
u principu ti vektor ne treba za van Srbije neka koristi volimtv tu netreba proxy,
a ako hoces bas vektor OVDE recimo uzmes proxy i dodas u vektor scriptu, na stranici scripte denisova scrpta za vektor
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
191
Само што он користи ону скрипту од Најтволфа па гледа преко ВЛЦ-а.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Jedan predlog za sve koji postavljaju slicice za album da dnevno maximalno moze staviti recimo 3 slicice a ne kao Sota on sve uzurpira po dvije tri stranice ili on ima najbolju ponudu pa nezna sto da stavi od velikog izbora....!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Evo i ja,samo ovaj put, da prilozim ponesto u nas divni foto-album:
Obecavam da neću vise.
Nije nesto, al evo....

Fqm6xCA.jpg

qaR8bSS.jpg

l2NdocL.jpg

VD6dXS8.jpg

vKKwWAP.jpg


Pozz.

Izvinite ako sam preterao
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
gandrinno posto ti je prvi put a i obecao si da neces vise ovaj put ces proci bez kazne ako ponovis drugi put sleduje ban od 24 sata...!!!
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Kesica.jpg

gandrinno posto ti je prvi put a i obecao si da neces vise ovaj put ces proci bez kazne ako ponovis drugi put sleduje ban od 24 sata...!!!
Nemoj da si tako strog,shvatiće te ozbiljno.....
Čovek se smo pridržavao uputstva ,dve sličice je stavio u kesicu (ovakvu gore,koje smo dobili poštom u sanduče)a ostalih pet su pretekle..Pa da podeli prijateljima za razmenu.Ko nije popunio album neka preuzme ove slike koje su ljudima pretekle pa može ih lepiti na drugim forumima kao da su svoje.Naravno na tim forumima ih očekuje pun inbox sa porukama ovog tipa:
-Daj meni
-Podeli samnom
-Ne ide od mene
-Ja sam čovek od poverenja
-Samo za ličnu upotrebu
-Treba mi za babu......i ostalu bližu i dalju rodbinu
.
.
.
Moj savet je da se ne obavezuju da lepe po drugim forumima ,nego da te iste slike sačuvaju u nekom udaljenom serveru.Ko zna možda će jednog dana vredeti na aukcijama-bilo nekad

Edit :da ne zaboravim
¿¿¿
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top