Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Zelim sa svima vama podjeliti najradosniju vjest koju sam dobio u zadnjih nekoliko godina.
Sestra i zet dobice definitivno curicu i termin je u februaru.Mojoj sreci nema kraja danas.
Nista u zivotu nije vazno sem da se djeca radjaju zato svima zelim da i vi imate mnogo ovakvih trenutaka kao sto sad ja imam.
Ujko sve najbolje, neka je živa i zdrava sestričina, želim da kao novopečeni ujak svojoj sestričini daruješ nešto lepo!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.762
Zelim sa svima vama podjeliti najradosniju vjest koju sam dobio u zadnjih nekoliko godina.
Sestra i zet dobice definitivno curicu i termin je u februaru.Mojoj sreci nema kraja danas.
Nista u zivotu nije vazno sem da se djeca radjaju zato svima zelim da i vi imate mnogo ovakvih trenutaka kao sto sad ja imam.
Pregazicu preko svojih reci ali.... Zoki neka je ziva i zdrava sestra i dete koje nosi, pa kad se porodi da lumpujemo ;)

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
07.08.2014
Poruka
41
Zelim sa svima vama podjeliti najradosniju vjest koju sam dobio u zadnjih nekoliko godina.
Sestra i zet dobice definitivno curicu i termin je u februaru.Mojoj sreci nema kraja danas.
Nista u zivotu nije vazno sem da se djeca radjaju zato svima zelim da i vi imate mnogo ovakvih trenutaka kao sto sad ja imam.
Neka su žive,zdrave i vesele obe devojčice.Pozdrav iz Užica
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Ljudi,moze neko da mi kaze gde da nalazim sopcast linkove za gledanje raznih sportova uzivo.Sinoc sam hteo da gledam tako Bugarska-Hrvatska sa sajtova
Kod:
livefootball.ws
wiziwig.tv
ali mi je stalno pokazivalo :cant access sopcast service.
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Jel neko ima predstavu sta se desava sa xbmc-om? :D Ili samo ja imam problem da ne rade pola addonova :)
 
Učlanjen(a)
17.01.2014
Poruka
1.189
Kod:
http://slackware.org.uk/slacky/slackware-14.0/multimedia/
http://slackware.org.uk/slacky/slackware-14.0/multimedia/sopcast-player/
da bi gledao taj sop cast moras imati istalirano sop cast player kako bi strim preuzeo sa neki sajt mada ima i pluging za vlc
 
Natrag
Top