Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
68
Zamolio bih ako neko moze da mi kaze kako i gdje da nadjem i da gledam sport klubove?
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
mene zanima zasto je zabranjeno postavljanje net tv listi? dugo sam razmisljao zasto tako....jer liste poput siol, unistream, global travnik, t-2, orion, SBB i ostali isto su placeni provajderi kao net tv....stvarno me zanima jer po meni nije neke logike....
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
mene zanima zasto je zabranjeno postavljanje net tv listi? dugo sam razmisljao zasto tako....jer liste poput siol, unistream, global travnik, t-2, orion, SBB i ostali isto su placeni provajderi kao net tv....stvarno me zanima jer po meni nije neke logike....
A šta bi ti tu stavio, prvi dio ne vredi ništa bez drugog.
Ko ima drugi lako mu je za prvi:)
Ako se pojavi neki novi kanal to se objavi i to je sasvim dovoljno.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
po meni jer najstabilnije radi a izbor kanala je vise nego zadovoljavajuci pogotovo za nase govorno podrucje mislim na domace iz okruzenja
 
LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
mene zanima zasto je zabranjeno postavljanje net tv listi? dugo sam razmisljao zasto tako....jer liste poput siol, unistream, global travnik, t-2, orion, SBB i ostali isto su placeni provajderi kao net tv....stvarno me zanima jer po meni nije neke logike....
listi??? pa zar ima više... šalji odmah, naravno i sa dodatkom potrebne bravarije za gledanje ;)... Ove "siol, global travnik, orion, SBB" to slobodno objavi, neće niko da se ljuti , ipak je kod njih multicast u pitanju:D
Šalu na stranu, objavom nettv liste i ključeva javno mislim da bi samo napravio medvjeđu uslugu i sebi i ostalima.
Jedino da objaviš ključ javno al napišeš: " Nemoj niko da ga sutra koristi od 18-20h jer ja gledam utakmicu na SK1 preko njega" :beee:
Mislim da nije stvar u privilegiji već u mogućnosti normalnog gledanja te liste koja bi se javno objavila.
....stvarno me zanima jer po meni nije neke logike....
Ima logike al nema Ibre da objavi ključeve :D
Jedno retorsko pitanje:
Otkad su pravila nekog zadržavala da objavi nešto??
(nettv vam je do prije 10 dana bi objavljen na forumu sa direktnim strimovima samo što većina vas nije ni znala šta gleda...)

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
mene zanima zasto je zabranjeno postavljanje net tv listi? dugo sam razmisljao zasto tako....jer liste poput siol, unistream, global travnik, t-2, orion, SBB i ostali isto su placeni provajderi kao net tv....stvarno me zanima jer po meni nije neke logike....

kratko i jasno,bez razglabanja........nettv je strogo zabranjen zato sto je forum u ranijem periodu velike probleme imao sa njima......nije privilegovan vec ne zelimo da se ponovi takva situacija i upadnemo ponovo u probleme iz kojih bi se ovog puta verovatno jako tesko izvukli.....
 
LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
kratko i jasno,bez razglabanja........nettv je strogo zabranjen zato sto je forum u ranijem periodu velike probleme imao sa njima......nije privilegovan vec ne zelimo da se ponovi takva situacija i upadnemo ponovo u probleme iz kojih bi se ovog puta verovatno jako tesko izvukli.....
Daj Zorane ljudima ključ bar na pp,
što ne kažeš da dobijaš od "njih" ključeve za dž. :roll: zbog ovih pravila :p
 
Natrag
Top