Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Ili cemo mozda malo o rezultatima izbora u Srbiji - tek da promenimo stanje ! :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
Ne idem bas tamo puno
ojqias.jpg


Prvo sta jel to zabranjeno biti registrovan na drugim forumima ,kao drugo na tom forumu sam mozda bio dva tri puta u 2010 moguce da sam zato i banovan 2010 ,ne secam se vise,kao trece zar je dozvoljeno objavljivanje licnih ipodataka clanova na ovome forumu ,bez dozvole samog clana ,dedevic je zbog toga trebao biti kaznjen nema veze sto su podaci lazni.Pa ajde se malo citaj ti meni govoris kako se ja mesam u nesto izmedju bobanka i tebe ,lol,a ti se ubacujes tamo izmedju dedevca i mene,ajde budi malo pametniji,alo svaki tvoj post je bio odgovor na moj post ,i upucen prema meni.I nemam se sta vise raspravljati s tobom.


mora da sam izpustio taj post o kakvo mesanje je rec
Kod:
Pa ajde se malo citaj ti meni govoris kako se ja mesam u nesto izmedju bobanka i tebe
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Burman, pa jeste ovo tema komentari, ali komentari za internet iptv. Kakvi izbori, imas chat grupni, tamo se nikad nisi pojavio, ovde spamas??
Gledam tvoje postove, od poslednjih 100 postova, sve neke izreke, neko uplitanje, samo dva, tri streama.
Izreke pisi u otvorenoj temi izreke, ovde daj komentare o streamovima, pitanja i slicno.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
A, ono dreamsat da je sada dreamsat2 - to vec znate - nadam se ! :mig:
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
316
Koji svi kanali prenose Djokovic - Federer ili ima neki sajt gdje to mogu nac ?
Pozdrav i hvala unpred
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Zilex, pa ti mislis da smo mi glupi??
Kome ti solis pamet ovde??
Ti si pametan, a mi smo glupi??
Pa PRVI, alo PRVI si poceo da postavljas slike i da se hvalis???
Dopire li to do tvog mozga??
Budi zahvalan sto te nisu banovali, jer to postovanje slika se tumaci kao provociranje!!
Sota je uzvratio i pokazao da nemas samo ti slike i ne zajebavaj ovde, nismo mi pali s neba.
I ne prozivaj ga, ne okreci pricu nego istina da se vidi.
Ako nemas streamove, onda ne pisi.
Komentare i pitanja ovde pisi, a imas milion tema na forumu, pronadji se negde, ali mislim da tebe bas briga, znamo koji je tvoj cilj!!!!
 
Natrag
Top